Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A titok, Vonzás törvénye....

A titok, Vonzás törvénye. Alkalmazza valaki?

Figyelt kérdés
Szeretném ha megosztanátok élményeiteket ezzel kapcsolatban! Hitetlenek a hozzászólást mellőzzék! Igaz,és valós történeteitekre lennék kÍváncsi! KÖSZÖNÖM!
2012. júl. 25. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Eddig mindig úgy voltam vele, hogy elkezdtem csináltam 1x és ennyi...holnaptól változtatni szeretnék az életemen és a vonzás törvényével szeretném. :) Gondolom teis elakarod majd kezdeni, ha gondolod segíthetünk egymásnak. Először megkell tanulni ellazulni, meditálni és utánna jöhetnek a dolgok/események/emberek akiket be szeretnénk vonzani az életünkbe. :)
2012. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Igen én már rajta vagyok! Csak sajnos akkor omlik össze mindíg az egész,mikor valamelyik családtag elkezdi a negatív dolgokat hangsúlyozni. :) Tehát nagyon nehéz.
2012. júl. 25. 14:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,elkezdem használni,aztán jön valami negatívum és bumm.
2012. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

És mióta próbálkoztok?

Nekem van meditációs hanganyagom és csak a meditáció megtanulása 40nap.

2012. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Mióta mágnest hordok magamnál, müködik a vonzás törvénye.
2012. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

(János utolsó mondatai a Jelenések könyvéből)

Hamarosan eljövök és magammal hozom a jutalmat, hogy megfizessek kinek-kinek cselekedete szerint.

Én az Alfa és Omega vagyok, az első és az utolsó, a kezdet és a vég.

Boldog, aki megmossa ruháját (a Bárány vérében)!

Joga lesz az élet fájához, és a kapukon át bemegy a városba.

A kutya, a varázsló, a parázna, a gyilkos, a bálványimádó és mind, aki hamisat szeret és tesz, kinn marad.

2012. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, nem követek el ezzel rosszat! Az ítélkezés pedig nem a te dolgod. Azért köszönöm hogy figyelmeztettél.A Bibliát is olvasom. És nem csak olvasom!!!
2012. júl. 25. 22:19
 8/16 anonim ***** válasza:
A kozmikus központi mindenható tudat mentsen meg a dogmatikus vallási fanatistáktól mindenkit....
2012. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogyan vonzhatom be végre a szerelmet 25évesen férfi létemre..
2012. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan alkalmazd. Nincs semmi negatívuma, max csak annyi, hogy hülyének néznek. Más szóval nem ártasz vele senkinek, mert ilyen, hogy vonzás törvénye nem létezik(legalább is abban az értelemben nem, amiben te gondolod). Mindjárt jönnek a válaszok, hogy "de létezik, mert én alkalmazom csak nem tudom bebizonyítani, de létezik és hülye vagy, hogy nem hiszed el"
2012. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!