Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvénye baromság...

A vonzás törvénye baromság NEM szava, hogy is működik pontosan?

Figyelt kérdés

Ha azt mondjuk nem akarom ezt vagy azt akor az univerzum úgy veszi,hogy ezt meg azt akarom.

Tehát ha nem akarok megbukni - meg akarok bukni

Nem akarok beteg lenni - betek akarok lenni

Ezt írj a The Secret könyv.

Mi van akkor ha azt mondom,hogy nem akarok lottó ötötst nyerni?

Ha visszájára fordítom a nem szócskátm avgy is azt használom,használnám fel úgy miért nem működik?


Mondjuk szerintem az az egész egy nagy ....

Ami csakiborít.

Iszonatosan. Fáj mert elhiteti,hogy ilyen egyszerűen javíthatsz az életeden.

Aztán aztán kiderül,hogy nem!! A remény, álom összetörik és az nagyon tud fájni.

Hogy a témánál maradjak.


Ha azt mondogatom,hogy nem akarok sikeres lenni az életemben?

Cak azért ,mert aban nem hiszek,hogy ha azt mondom,hogy sikeres akarok lenne akkor az is leszek.

A NEM-et meg egészgyakran használom az életemben.

Gondoltam akkor a törvény alapján akár segíthet is.


Nekem nem lesz egyetemi diplomám - ugye :-)hogy is értelmezni a ZUNIVERZUM ?

Így is működik ?


Vagy mindegy mit mondok ahiten múlik?

Mert nem hiszek benne,hogy lesz vagy,hogy jobb életem lesz.



2012. ápr. 10. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Aranyom!

A "The Secret" egy üzleti vállalkozás, ócska new age porhintés.

Ettől függetlenül ami benne van az részben igaz.

A könyv legfőbb bűne, hogy több ezer éve közismert tényeket állít be mint valami baromi nagy exkluzív információt, ami csak a könyv által hozzáférhető.

A te gyengeségedre apelláltak az írók, és bejött nekik anyagilag. Mások lelki nyomorán nyerészkedni bűn.

Abban a könyvben nincs semmi új, amit eddig ne tudtunk volna. Nem kamu, csak parasztvakítás

A pozitív gondolkodást becsomagolni és újra eladni, na ez a pofátlanság.

Végül egy jó tanács: kerüld azokat, akiknek az aktív szókincsében benne van a BEVONZ szó.

2012. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem érted az egészet! Rosszul értelmezed. Amúgy, minek foglalkozol vele, ha amúgysem hiszel benne?
2012. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1,

:-) ! Nem vettem meg a könyvet! Könyvtári volt.


Tudnál mondani még ilyen New Ages szarságokat?

MItől érdemes tatózkodni?


Sajnos nem hiszek a pozitív gondolkodásban.

Kellene valami az életemben ami bizonyítja, hogy működik.

Mert még nem tapasztalatam, vagy nem ismertem fel.


2.

Azért foglakozok vele,mert zavar!!

Belllátíják, mint ha könnyű lenne, egyszerű meg működik ,de aztán nem.

Átvernek mindenkit.

2012. ápr. 12. 20:04
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Kis butus vagy! :)


Tényleg rosszul értelmezed. A pozitív gondolkodásban nem kell hinni.

Vagy azt hiszed, hogy ha nem hiszel valamiben, akkor az már nem létezik?

2012. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen én mindíg mindet rosszul értelmezek.


A vonzés törvénye kimondja,hogy akkor is működik ha nem hiszünk benne !

Ha valamit NEM akarunk azt úgy értelemzi,hogy akarjuk ! A NEM szót nem ismeri.

Ha ehhez erős érzések is társulnak akkor jó.

Pontosan már nem tudom,hogy írja,de talán elöbb válik valóra amit szeretnénk.


Na most ha én erősen hiszek abban,hogy NEM leszek sikeres, NEM leszek gazdak ???, stb

2012. ápr. 13. 19:02
 6/15 anonim válasza:
81%

Majdnem jól gondolod. Viszont nemcsak mondani, nemcsak hinni, hanem akarni is kell azt! Nálad a gazdagság akarása hiányzik, és az, hogy elhidd, megkaphatod. Ez sokszor így van, sok ember _akarja_ a szegénységet, mert azzal szimpátia, együttérzés jár. Az meg talán hiányzik nekik, és úgy gondolják, ha azt megkapják, boldogok lehetnek. A másik, hogy bűntudatot neveltek beléjük, ellenszenvet a gazdagsággal kapcsolatban. Kialakult bennük a sztereotípia az ellenszenves gazdagokról, és ezért ők valóban inkább szegények akarnak lenni. (Gyerekkori mesék a szegénylegényről, stb.)


Ha tehát valamit akarsz, és hiszel benne, megkapod! Nyilván a tetteidnek összhangban kell lenniük a gondolataiddal, hiszen ha nincsenek, magadat nem tudod átverni, elveszik a hited, oda az őszinte gondolatod...


A legnagyobb feladat, ha valaki sikerre vágyik, ezt rendbe tenni a fejében. És ez borzasztó nehéz, keveseknek sikerül csak. Szerintem.


(Ha csatlakozol egy hálózatépítő (network marketing) céghez, ott gyakorlatilag ingyen óriási segítséget kapsz, hogy helyrekerüljenek a gondolataid, és egy borzasztó egyszerűen használható eszközt is készen kapsz, hogy egy sikeres életet felépíts magadnak. Az eszközzel két dologra lesz szükséged. Kitartásra, és hitre. Hitet beléd tudnak tenni, ezzel a nagyobbik feladatot ki is pipálhatod.)

2012. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olvastad vagy láttad a filmet a vonzás törvényéről, akkor valószínűleg átsiklottál azon az apróságon, ami gyakorlatilag folyamatosan hangsúlyoznak, hogy nem a kimondott szavak számítanak, hanem az érzések! Mindent az által tudsz vonzani, hogy hogyan érzed magad! Magyarul mondhatsz bármit, a lényeg, hogy JÓL érezd magad!
2012. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hogy kell megtanulni érezni?
2012. ápr. 16. 21:21
 9/15 anonim válasza:
40%

Hülyeség az egész, nem érdemes foglalkozni vele!

Ha azt vonzod be amit akarsz hogy történjen veled mégis miért történik annyi rablás, nemi erőszak, betörés? Valószínűleg tudat alatt ezt akarják az emberek, nem? Pff...


Ez az egész egy nagy baromság, persze tök jól meg lehet vele magyarázni h nyilván azért történnek veled a rossz dolgok mert nem "HISZEL" Na persze... A milliónyi gyerek, aki éhenhal Afrikában, a milliónyi nő, akiket naponta megvernek, megaláznak, megerőszakolnak Szaud-Arábiában, a sok nyugdíjas, akik elvesztik a lakásukat a lakásmaffia miatt, nekik is nyilván annyi a bajuk hogy nem hittek eléggé és rossz dolgokat vonzottak be...


Ja és a gazdasági válság? Nyilván ezt vonzotta be Európa, nem? De ha a görögök most erősen arra koncentrálnának hogy múljon el az államcsőd, holnap leesne a munkanélküliségi % arány a 30-ról a nullára :D :D :D :D :D


Szép kis mese, de sajna az élet nem így működik!

2012. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Én egyszer elkezdtem alkalmazni ezt a vonzás törvényét.

Először kis dolgokra koncentráltam és valamilyen szinten működött is. 1-2 hétig jól is éreztem magam, vidám voltam és boldog.

Aztán a környezetemben az emberek el kezdtek "romlani", úgy éreztem, mintha tőlük szívnám el az energiát (apukámat kirúgták a munkahelyéről, anyukám cége is majdnem tönkrement, osztálytársam, tanárom is elvesztette közeli rokonait).

Lehet, hogy ezek nem függnek össze, de én abbahagytam ezt a titok dolgok. Inkább egyedül én érzem rosszul magam, minthogy egyedül én vagyok boldog, a többiek meg szomorúak.

2012. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!