Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy keresztény ember rendelkez...

Egy keresztény ember rendelkezhet álomcsapdával?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy keresztény ember (nem olyan megrögzött vallásos, minden hétvégén templombajáró) álomcsapdát tesz az ágya felé, az Isten ellen való?
2012. aug. 6. 13:01
1 2
 11/20 Won ***** válasza:

Tévedsz! Gyűlölet az nincs bennem, jobb, ha tőlem tudod. Én nem gyűlölök semmit, csak nem értek egyet. Az nem bűn, hogy van véleményem!

De mind egy kössz!

2012. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Won ***** válasza:
De persze ez is egy vélemény, amit természetesen elfogadok. :)
2012. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem lehet álomcsapdája.

Vagy az egyik, vagy a másik, vagy kereszténység, vagy ezotéria, a kettő együtt nem megy!

2012. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek a válaszokat, elég eltérő vélemények születtek.

Szerintem (az ateista hozzászólóval szemben) ez nem számít bálványimádásnak

2012. aug. 7. 16:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor, kedves kérdező, te ezt már a kérdés feltevése előtt eldöntötted. De legalább egy jó kis "hitvita" alakult ki, megismerhettük egymás véleményét, aki akarta lepontozhatta azt, aki vallási meggyőződését - minden erőszakosság nélkül, őszintén - elmondta. :)
2012. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Won ***** válasza:
100%
Tényleg nem számít bálványimádásnak. Aki mégis azt állítja, az gondolkodjon el például a máriaszobrokhoz való imádságon.
2012. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Rendelkezhet, egy ilyen dologtól még nem lesz Isten ellen.
2012. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Won ***** válasza:
74%
Gyakorlatilag nem bűn. Sokan meg vannak keresztelve és mégis van ilyenjük.
2012. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
80%
Az álomcsapda egy eszköz. Nincs benne semmilyen misztikum, vagy varázslat, pszichológiai módon működik. Ha van egy ilyen eszközöd, akkor biztonságban érzed magad, az elméd, a tudatalattid azon lesz, hogy ne generáljon rossz álmokat. Ezt az indiánok is jól tudták. Általában működik is.
2012. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ahülyeséheiteket, könyörgök... Az én szobámban is van egy ,először is mert szép, másodszor meg mert azt én csináltam. Ennek a hithez sok köze nincs.
2017. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!