Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudok az álmaimra...

Hogyan tudok az álmaimra visszaemlékezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azért szeretnék visszaemlékezni, mert mostanában nagyon gyakori a deja vu-m, és biztos vagyok benne, hogy az álmaimból emlékszem vissza, mivel amikor deja vu-m van utána másodpercekig tudom, hogy mi fog történni, sőt néha időben messzebb is emlékszem, de akkor csak apró részletekre. Most is volt egy ilyen, hogy másodpercekig minden megvolt, és még részletek is voltak, de annyira aprók, hogy nem tudom összerakni az álmom. Ti milyen módszerekkel emlékeztek vissza az álmaitokra? A válaszokat előre is köszi.

2012. aug. 14. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én álomnaplót vezetek,leirom mire emlékszem az álmaimból és nekem mondjuk tényleg segit,jobban emlékszem az álmaimra...
2012. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt kellet volnaXD de már késő bánat:\
2012. aug. 14. 22:03
 3/3 anonim ***** válasza:
az segít, ha az ágy mellé ceruzát és papírt teszel-és este úgy alszol el," reggel leírom az álmom". Akkor, ha felébredsz ,ez elég gyorsan eszedbe jut, és az a nyerő, ha nem nyitod még ki a szemed, átgondolod, mit álmodtál, majd kinyitod és leírod. Sajnos, ahogy ébredéskor körülnézünk, a képek elmossák az álomképeket.
2012. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!