Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kihathat az álmaimra egy ember?

Kihathat az álmaimra egy ember?

Figyelt kérdés
Eddig szinte sosem álmodtam (pontosabban nem emlékszem rájuk szerintem), viszont az elmúlt 2-3 hétben sokat álmodok 1 bizonyos személlyel, akivel egy csúnya félreértés/lépés miatt kénytelen voltam megszakítani minden kapcsolatot, hogy ne tegyem magam tönkre miatta. Azért lenne ez mert hiányzik? Amennyire tudom álmunkban csak jelképes szereplőket látunk, nem azokra vonatkozik akik megjelennek... (Olyan helyzetek jelennek meg amik még életemben nem fordultak elő velem, viszont ezek ébredés után gyorsan el is homályosulnak.) És Deja vu-m is sok lett mostanában, tőle függetlenül.
2012. júl. 2. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lényeges-e, de övé volt az a hiba ami a kapcsolat végét jelentette. (Egyébként ez is tönkre tesz, csak az egyszerűbb úton.)
2012. júl. 2. 22:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért álmodsz vele, mert hiányzik az általa elkövetett hibái ellenére is. Szerintem keresd meg és beszéljétek meg a dolgokat.
2012. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%

Az álmodás egy nagyon sokrétű dolog. Nem tartom valószínűnek, hogy azért álmodsz vele, mert hiányzik, sőt.. Álmunkban nagyon sok minden lejátszódik az agyban. Azzal álmodunk, ami leginkább foglalkoztatja az agyunkat. Nyilván nem érintett jól ennek a bizonyos személynek a tette, így elég sokat pörög rajta az agyad.

Hogy éppen mit álmodsz vele, (ami valójában történik az álmodban) az attól függ, hogy az agyad még mit próbál feldolgozni, elraktározni, rendbe tenni ezen a dolgon kívül.

Azért emlékszel rájuk homályosan, mert később keltél fel, mint ahogy az álom véget ért. Minél közelebb van az ébredésed az álom végéhez, annál tisztábban (és több mindenre) emlékszel.

Egy éjszaka átlagosan 8szor álmodik egy ember. Az első álom körülbelül 5 perces, míg az utolsó 40-45 percig is eltarthat. De ebből a 45 percesből is általában csak pár képre emlékszünk :)

Remélem, tudtam segíteni :)

2012. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek, érdekes, hogy milyen ellentmondásos lett a két válasz.


Első: megbeszéltem vele, kiadtam magamból mindent, viszont félek hogyha tovább folytatnák ott, ahol abbahagytuk megtenné még egyszer. Persze erre azonnal kontráz az agyam azzal, hogy mindenkinek jár egy második esély. Kész agyrém.


Második: Én is ezen megoldás felé hajlok, csak furcsának találom, hogy ő jelenik meg álmomban. Ma is olyan baromságot álmodtam vele, hogy az nem igaz. Viszont erre még tisztán emlékszem.

2012. júl. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!