Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mással is előfordul, vagy...

Mással is előfordul, vagy csak velem?

Figyelt kérdés
Elalvás elötti állapotban tapasztalom a legtöbbször, és néha napközben is.Van tudjátok amikor elalvás előtt beindul az úgymond "videó". Lejátssza az agyad az aznapi vagy régebbi eseményeket.És egyszercsak tisztán kivehetően teljesen elkülönűlve a videó módttól, hallom a nevemet."VIKI" de csak egyszer hallom....és ismerős hang....de sehol senki....egyedül fekszem...mintha velem lenne a szobában...Veletek is van ilyen? (nem viki a neven, csak egy pl volt)

2012. aug. 14. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak képzelődsz, de ha máskor is hallasz hangokat a fejedbe akkor lehet skrizofén vagy és az nem jó!
2012. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előzőre, szerintünk nem képzelődsz! De mi az a skizofén?
2012. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok!! Ebben nincs semmi ilyen..és nem egyszer ieset volt amúgy.ez nagyon régóta van velem!
2012. aug. 14. 23:37
 4/13 A kérdező kommentje:
2. ez most komoly kérdés volt? Láttad az én és én meg az irént? Nah az!! :) És én nem vagyok olyan XD
2012. aug. 14. 23:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól van na! Azért mi sem tudhatunk mindent :D A filmet pedig nem láttuk.
2012. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásként szántam neharagudj, csak az is így kezdődik de ha télleg gyakran hallasz azért néz el egy orvoshoz télleg ne legyen semmi, de ha csak alvás előtt/közben hallod akkor lehet képzelődsz.
2012. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ennek semmi köze az egészséghez...:D Főleg a mentális egézsséghez...
2012. aug. 14. 23:49
 8/13 A kérdező kommentje:
2. miért beszélsz most többesszámban?
2012. aug. 14. 23:50
 9/13 anonim ***** válasza:
szórakozik a kis skizofrén gollam :D
2012. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert skizofrén
2012. aug. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!