Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért száll meg néha egy...

Miért száll meg néha egy démon? Néha mintha fel lenne hasítva a tudatom, mintha több lenne bennem mint ami vagyok?

Figyelt kérdés
Néha megszáll egy démon, olyankor kegyetlen fájdalmat élek át lelkileg és testileg és csak a rombolásra érzek késztetést tehát szétverés, vagy az hogy magamat megüssem ami igazából nem is az én-magam vagyok, hanem mintha a démon lenne és az verne szét, eközben gyakran halálfélemem van, mintha soha nem lenne bége. Néha könyörgök neki, hogy hagyja abba, de alig akarja abba hagyni... Ált bőgve a földön heverek, sikítozom üvöltök, bár ez aszem természetes ha valaki éppen megver. Ilyenkor olyan erőteljesen vágyam lesz a gyöngédségre és a szeretre hogy oda fantáziálok egy másik személyt aki átölel és megment.
2012. aug. 16. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Disszociatív személyiségzavar. Esetleg élj templomban, vagy szenteltesd meg a házat ahol laksz.
2012. aug. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked egyértelműen pszichés problémád van, és ezt teljesen komolyan írom, nem bántásból. Fel kell keresned egy pszichiátert, ő megment a démonaidtól. Még ha szerinted nem is erről van szó, hidd el, ő tud neked segíteni, hogy soha többé ne jöjjön a démon.

Ha nem kérsz segítséget, és hagyod hogy elhatalmasodjon feletted, ez idővel csak rosszabb lesz.

2012. aug. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Egyszer álmomban szembetalálkoztam egy IGAZI démonnal. Nagyon furcsa szemei voltak, tekintete volt....

Nos a lényeg az volt, hogy valami angyalszerű védő-szellem, vagy akárki aki egyébként pár társával egész álmomban kísért (és a barátaim képében jelentek meg) elhúzott oldalra, hogy "gyere el onnan" iszonyatosan félelmetes volt a démon és érdekelt is mi lett volna a sztori vége, de az "agyam" úgy néz ki engedelmeskedett az álombeli karakternek és azonnal vége lett a rém-résznek.


Utólag kérdeztem tőlük, hogy mi volt ez, az volt rá a válasz, hogy nem számít, csak az, hogy gyere el onnan.


Te is "gyere el onnan" ne foglalkozz vele.

2012. aug. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy még valószínűbb, hogy egy tizenakárhány éves gyerek vagy, aki épp a pubertással küzd (rosszabb esetben még azzal sem), és ilyen kamu sztorikkal próbálja meg érdekesebbnek képzelni magát :)


Ha jobban megfigyeled, észreveszed, hogy ezek a dolgok egyáltalán nem történnek meg veled.

2012. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te nagyon lelkibeteg ember lehetsz. Mindenképp keress fel egy szakértő segítséget szerintem.
2012. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Javaslom olvassad el ezeket !!!


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!