Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a vízér?

Mi az a vízér?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lopják a vizet a szomszédtól.
2012. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a vízeret kiméretni tök fölösleges, mert évszaktól, csapadéktól, jókedvében változik. Épp arra folyik amerre a legjobb lefutása van. Attól hogy kiméreted, egy nagyobb esőzés után már majdnem biztos hogy tök máshol lesz, vagy nem is lesz.
2012. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ebbe mi az ezo?
2012. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Vízér? Egy légitársaság. Helyesen így írják: Wizz Air.
2012. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hahahaha, de viccesek vagytok :D

Hát nemtom sztem ezo mert én nem is tom elképzelni, hogy van ilyen ... Meg az állatok látják csak meg ilyenek. Sztem Isten is ezo, szóval ...

2012. aug. 17. 20:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért ezotéria, mert azt csináltak belőle. Összevegyítették a kínai Feng Shui hagyományt(ami egyébként mért ilyesmit, csak manapság ez is eléggé el lett cseszve) a geomanciával, ami a föld erőinek ezoterikus tudománya volt. A régiek ezzel állapították meg, hogy hová építsék fel a templomaikat, szentélyeiket. Általában olyan helyeket választottak, amik valami okból kifolyólag különlegesek. Na ezt keverték be némi keleti ezotériával, és ebből lett a ne feküdj vízér fölé című történet. Aztán a 20. században Hartmann elkezdett vizsgálni egy sugárzásformát, ami azóta a nevét viseli, úgyhogy ez is beszállt a játékba. Akármerre olvastam, vagy kérdezősködtem, mindenki csak azt tudta megmondani, hogy ezek károsak, meg satöbbi. Azt senki nem taglalta hogy miért. Esélyes hogy azért, mert jó pénzt lehet lehúzni az emberekről, ha kiméred nekik a földsugárzásokat a házukban, és megmondod hol alhatnak, és hol nem. Szóval valószínű placebó, de minimum eltúlzott. Jó dolog ha tudod hol van víz a földben, hol magas a talajvíz, mert akkor oda szigeteled az alapot ha házat építesz, és akár még kutat is áshatsz, ha épp arra támad kedved. Ennyi ami biztos.
2012. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A föld alatt folyó kis vizek.
2012. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
az az az er amely vezeti a vizet ki a szivedbol
2012. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!