Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megmérni, hogy...

Hogyan tudom megmérni, hogy van-e hartmann zóna v. vízér az ágyam körül és a lakásban hol?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
na...ilyen se volt még..én kérdezek xD mi az a hartmann zóna?
2012. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi van!!!???Mi a tököm az a hartmann zóna!!!!!!!????????

Te valami náci háborús bűnöst akarsz megidézni: Erich Hartmann.

[link]

2012. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

a második butaságot linkelt, mert ez az:

[link]


amúgy azért kattintottam a kérdésre mert reméltem hogy érdemleges válaszokat olvashatok majd.... -.-'

2012. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Az mi? Egy nő mesélt valami zónáról vagy vonalról, az ugrott be a kérdésedre pillantva.. Azt mondta, hogy azért vagyok szerencsétlen és pattanásos, mert rossz helyen van az ágyam. Kidűlledt szemekkel néztem rá... Valami vonalról beszélt, hogy afelett kell aludni. Aha, mondtam, és még látszólag hallgattam egy ideig egyéb gondolataimba merülve.

Az megmaradt a kis kiselőadásából, hogy a háziállatok tudják, hogy hol megy ez a vonal. Talán a macska is, de a kutya mindenképp. Ahol a kutya szeret feküdni, ahol legtöbbet van, ott van. Meg hogy figyeljem meg a kutyát... ha leteszem a fekhelyét és rossz helyen van a boszorkányság szerint, akkor a kutya nem fog azon aludni. Inkább fekszik a parkettán vagy hideg kövön, csak a vonalon legyen. Na és ha a kuty így megmutatta a helyet, akkor tanácsos odahúzni a saját ágyunkat.

Na jó, de kérdezem én: Mi lesz a kutyával, ő akkor hol alszik? Engedjem az ágyamba? :-D

2012. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

El kell hogy keserítselek: nem tudod megmérni.

Ez vagy igen drága (űrkutatási) műszerekkel lehetséges, vagy egy rendkívül szenzibilis és hozzáértő ember kell hozzá. Ilyet a "vízkeresők" között lehet esetleg találni.

2012. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Mostantól kutyával fogok aludni.Lehet hogy szájba fosnak és lehugyoznak de a hartmann zónáért mindent.
2012. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Az kimaradt, hogy én elég szkeptikus vagyok, de azóta hiszek ebben, mióta a házunkat bemérettem. Nekem az izületi problémáim teljesen megszüntek, feleségem pikkelysömöre tünetmentessé vált a szoba átrendezése után.
2012. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Az kimaradt, hogy én elég szkeptikus vagyok, de azóta hiszek ebben, mióta a házunkat bemérettem. Nekem az izületi problémáim teljesen megszüntek, feleségem pikkelysömöre tünetmentessé vált a szoba átrendezése után.


Azért mert át toltátok azt a szerencsétlen ágyat!!!???

2012. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aha!
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

radieszteziológiával, és hartmann vonal :D nem zóna :) lengyelbottal... de ezt tanulni kell, bár nem bonyolult, de hogy hogyan tartsd a botot a kezedben ezt nem tudom leírni...

aki pedig abban kételkedik, hogy attól, hogy máshol van az ágy, sokminden helyrejöhet, annak figyelmébe ajánlanám a kutyákat.Az állatok ugyanis nem fekszenek olyan helyre, ahová gondolja a gazda, mert érzékelik azt, ami érzék belőlünk jóformán kihalt..

2012. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!