Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az emberi tudat vissza tud...

Az emberi tudat vissza tud menni az időben?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy kész ostobaságnak látszik ,de szerintettek a tudat vissza tud menni az időben? Mondok inkább egy példát:Ugyebár sok ember mondja ,hogy létezik a testen kivűli utazás vagy mi,amikor az asztrális test kilép a fizikai testből. Ha egy ember egy meghatárázott tudat állapotba kerűlne akkor a tudata eltudna szakadni abbol a térből és időből és vissza menni a multba? Vagyis ha például tegnap egy fagyizoban voltam és űltem egy asztalon 14:40-kor,akkor ha visszamennék az időben akkor abban a TESTBEN és abban az időben tudnék vissza menni? Normális válaszokat kérek.

2012. aug. 18. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
2x olvastam el... nem értem,h mi a kérdés. Akkor minek válaszolok?azt sem tudom xd. Bocs.
2012. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Próbálok normálisan válaszolni, de baromságot kérdezel. ég ha van is ilyen, majd gondolod, hogy valaki pont itt egy anonim oldalon leírja és hopp megcsináod? Ne legyél már ennyire visszamaradott.
2012. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért: Csak az válaszoljon aki tudja a választ a kérdésemre,továbbá ne legyen provokatív a válasz különben jelentem a moderátornak és elöbb utobb az illetött kicsapják az oldalrol. De az értelmes válaszokat szívesen várom. :)
2012. aug. 18. 13:06
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Miért az asztalon "űltél"?

Egyébként meg nem.

2012. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Oké,akkor legyen gyenge az elmém,de a kérdésedre nem fogsz vâlaszt kapni,ha nem fejted ki.. Bocs,de nem értem,ez van ,lehet jelenteni,takarítani nem érdekel.De Akkor Is Értelmetlen A Kérdés.
2012. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért válaszoltál a kérdésre ha nem tudod a választ? Elismerem,a kérdésem logikátlan,de ha nem tudod választ akkor tulajdonképpen kérdezel tölem,ezt peddig privátba kell elrendezni,ha van kérdésed akkor 1:Privátba kérdezd meg tölem. Vagy 2: Írj ki az oldalra új kérdést. Kérek mindenkit a szabályzat elolvasására és megértésére. Mert itt a témával kapcsolatban lehet válaszokat írni,és a poén mesterek meg a ''humor'' kategoriába menyenek választ adni. Továbbra is várom a válaszokat. :)
2012. aug. 18. 13:15
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Testenkívüli utazás során van rá esélyed, hogy az asztrál dimenzióba kerülsz, ahol a múltbeli dolgokat megtalálhatod.Legalábbis azok "lenyomatát",mását.Testben nem tudsz visszamenni és az időpontokban sem válogathatsz.
2012. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Informativ volt. :)
2012. aug. 18. 13:20
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Jó akkor 'MENYEK' választ adni... Ahogy te mondanád.
2012. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez így nem kivitelezhető, mert abban az állapotban a testedben a tudat benne volt, tehát ugyanaz a tudat kétszer nem menne bele. Viszont a múltbeli eseményeket szemlélőként meg lehet tekinteni, akár jelen volt a szemlélő akár nem. De kétszer nem lehetsz ugyanabban a testben ugyanazzal a tudattal. Főleg mert a jelenbeli tudatod már valamivel több, mint a múlt bármely pillanatában volt.
2012. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!