Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az emberi tudat mindent meg tud "mozgatni"?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem, h olvastam olyat, h vki rákos volt, és mindennnap mondogatta magába, h nincs semmi baja, s pár hét múlva tényleg nem volt rákos.

Vagy arról mit gondoltok, ha sok ember elszántan akar egyszerre vmit, az meg is történik.

Lehet, hogy bonyolultam írtam le, akkor bocsi. Írjátok ti is le légyszi a véleményeteket, és ha volt veletk ilyesmi, azt is írjátok le.


2010. aug. 22. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
az emberi test folyton cseréli magát, csak ezt mi nem vesszük észre. egyébként 7 évente teljesen új ember néz rád a tükörből. az ember bármire képes, amit igazán szeretne. a bármi az tényleg bármit jelent, ami erejéből és értelméből kitelik. csodálatos dolgok ezek:)
2010. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

és a vízkristályokról hallottál már?? szntem olvasd el

[link]

2010. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. aug. 22. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt hívják mágiának
2010. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ezt úgy hívják, hogy az elme ereje. ;)
2010. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kikiricsiricsikics válasza:
az erő legyen veled!
2010. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!