Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van velem? Bővebben lent!

Mi van velem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval, először is tudom, hogy a GYIK nem egy lelki szemetes kuka, és nem is azért írok, hogy itt sírjam el panaszaimat. Másodszor tudom, hogy lesznek olyanok, akik majd azt mondják, hogy ez a tini életkor "csodás" vele járója, de nem. Tudom, hogy az milyen (mert átéltem), de ez nem ilyen.

Szóval sokszor érzem azt mostanában, hogy nem ide való vagyok, hogy nem erről a világról származom. Sokszor megálmodom dolgokat, amik bekövetkeznek (halás esetek, születések, vagy csak apró dolgokat). Sokszor azon kapom magam, hogy olyan dolgok járnak a fejemben, amikről tudom, hogy nem a sajátjaim. Érzem mások gondolatait, ha velem vannak (teszteltem, onnan tudom, hogy "ugyan arra gondoltunk"). Az élet sok területén olyan tudás birtokában vagyok, mint amilyenben más egyszerűbb emberek sosem részesülnek, és nem azért mert utána olvastam/ kutattam, hanem egyszerűen csak tudom. Vannak dolgok amikhez nem tudok hozzá szokni, mint a pénz (tudom kezelni, takarékos vagyok, de egyszerűen olyan furcsa) vagy az idő. És amikor egy erdőbe érek.. olyan, mintha suttognának a fák (nem, semmilyen drogot nem fogyasztok). mintha egy személyes kapcsolat lenne köztem és az erdő között.

MI VAN VELEM?!



2012. júl. 31. 01:48
1 2 3 4
 1/32 ancsikaaa1234 válasza:
38%
én is van mikor elörelátom mi fog következni és van ugy hogy magam is elcsodálkozom ez meg hogyan lehet de ezt csak az érti akivel megtörténik más kivel soha nem történik ilyen az nem tudhatja !
2012. júl. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%

Megszálltak téged az ördögök , mivel az angyalok nem szállnak meg minket,és nemis szólhatnak hozzánk,mivel akik tanítják a mágiát,azok feketemágiát tanítanak,és angyalokkal nem lehet kommunikálni,csak az ördögökkel. Az ördögök meg mit akarnak? Gazdag legyél,esetleg agresszív legyél, esetleg hogy őrülj meg az élettől. Miért ezt akarják? Mivel ha gazdag vagy,halál után a mennyországban szegény leszel.Ha öngyilkos leszel,a halálod utáni életet is meggyilkolod.

Hidd el, ördögök teszik ezt veled.

Tűnj innen ördög/sátán! Mond ezt,Jézus ezt mondta nekünk,hogy ezt kell parancsolni a rossz lélekre.

Olvasd el Máté evangéliumát,mivel a mágia bűn :D

Sok ember nem tudja hogy az. Mivel nem látható bűnnek,pedig bűn.

2012. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%

Néha elkell űzni az ördögöket,ha már muszály.

Énis láttam már előre a jövőt, és tudom,hogy azt rossz lélek küldte. Nem pedig jó.

2012. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Antimod ***** válasza:
54%

Semmiféle ördögök nem szálltak meg!

Egyszerűen itt arról lehet szó, hogy sokkal nyitottabb vagy a nem anyagi világra, mint mások, és azok az értékek nálad hangsúlyozottabban vannak jelen. Próbálj meg találni olyan embert, aki mély halálközeli élményt élt át, ők kb. hasonlóan éreznek utána, mint te.

Nem tudom, hogy örülnék-e egy ilyen adottságnak, mert egyrészt nagyon szép élményeket adhat, másrészt sok problémát jelent a mi anyagias, sokszor "nemtörődöm" világunkban. De ne aggódj, nincs veled semmi "baj"!

2012. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Amiket írtál attól nem kell félned,mert az más embereknek is van. Nem beszélnek róla,félve,hogy hülyének nézik öket

""az élet sok területén olyan tudás birtokában vagyok,amilyenben más,egyszerűb emberek nem részesűlnek,"

Ezt a gőg mondatja veled,vagy a tudatlanság?! Te minden más egyszerűbb embereket ismersz?Például velem is történt. Nem sokat,csak 30 és valahány évem jelentősebb eseményeit előre megálmodtam,ami m e g t ö r t é n t! Ha tetszik olvasd. A nevem útán a keresőbe írd: Áldás

2012. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nincs abban különleges amiket tapasztalsz. Mindenki képes hasonlókra, csupán a többieket megakadályozzák a valóság természetéről alkotott korlátozó hiedelmeik abban, hogy hasznosítsák is ezeket a tapasztalatokat. Egész egyszerűen van akit csupán nem izgat az egész mert egyéb dolgokra fókuszál.


A fákkal sincs semmi gond, én például a minap álltam egy fa alatt az esőben. Elállt, épp indulni akartam mert kisütött a nap. Ekkor -mintha a fa mondta volna- eszembe ötlött, hogy várjak még két percet. Vártam, bár semmi okot nem láttam erre, mivel kisütött a nap is. Erre két perc múlva úgy elkezdett szakadni az eső megint hogy csak na.

2012. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó te már fákkal beszélgetsz?XDDDD Az emberi faj pusztulásra van ítélve, már látom xD
2012. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 dandi98 ***** válasza:
Rendkívül jó úton jársz. Megismersz egy másik fajta valóságot, amely kezdettől fogva körülvesz. Mágiának is lehet nevezni. Veled született képességek, talán volt nem emberi rokonod, és tőle örökölted.
2012. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!