Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az Új...

Mi a véleményetek erről az Új Világrend elgondolásról? Szerintetek ténylegesen globálisan át akarják alakítani a társadalmi rendszereket vagy csak egy újabb nem igazolt össze esküvés elmélet amely még elkeseredettebbé teszik az embereket?

Figyelt kérdés
Háttér hatalom mizériához tartozik...Biblia ----> jelenések könyve a Nagy Babilon,Amerika vergődése folyamatába...a Szabad kőművesség igazi mivolta, a jelenlegi pénz ügyi rendszer össze omlása ilyenekre gondolok a Youtube és a Net sz@rtig ezzel van tele (az alpári kifejezésért elnézést).
2012. aug. 20. 20:25
 1/9 x) ***** válasza:

Csak azt fogják ilyen összeesküvés elméletekkel megváltoztatni aki eleve reménytelen. Igazából mindenki a boldogságot keresi, az egész életük arról szól hogy boldogok akarnak lenni. Azt hiszik hogy ehhez új világrend meg másik dimenzió kell. Ahelyett hogy megpróbálnának örülni annak amijük van. Aki új világrendet meg társadalmi változásokkal akarja jobbá tenni az életét az sosem lesz igazán boldog.

Magyarországon se az a baj hogy nincs pénz mert van, nem hiszem hogy naponta halnának éhen itt az emberek. Itt egyszerűen csak leragadunk ott hogy "nincs munka, segély van, sok az adó, mind megdöglünk." Nem értékeljük azt a rengeteg dolgot amink van, nem akarunk változtatni a helyzetünkön. MIÉRT? Miért akarunk világvégét ahelyett hogy megpróbálnánk megjavítani a dolgokat és nem eldobni?

A boldogtalan ember pedig befolyásolható és ezt a média is jól tudja. Minél jobban elhiszed hogy szar az életed annál befolyásolhatóbb vagy. Annál könnyebben veszed meg az új Suzukit, annál szívesebben költesz szemránckrémre. Mert egy pillanatra elhitetik veled hogy akkor leszel boldog ha mindent megváltoztatsz magad körül, pedig amin változtatnod kéne az te magad vagy.

Elnézést ha hosszú lett a monológ, vagy ha nincs sok köze a témához, az ezotériához meg még úgy se. Csak felbosszant hogy egyesek a nagyszerű világot akarják megváltoztatni a nézőpontjuk helyett.

2012. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az Uj Vilagrendet, es nem nagyon ertek a politikahoz. Az biztos, h a neten rengeteg megtevesztö cikk kering, ki tudja, ki talalja ki nezeket, igy akik befolyasolhatok, azoknak nem egyszerü kiigazodni...


Arra a kerdesre, hogy miert ebbe az iranyba valtozik a gazdasag, szerintem inkabb egyeni erdekek a valasz, mint barmifele összeesküvesek. Tarsadalmi rendszerek szerintem maguktol valtoztak a törtenelem soran, nempedig kivülröl valtoztathatok. (Valaki kitalalta, hogy mostantol legyen egy földesur, hüberur...stb?)

A penzügyi rendszer összeomlasa erhetö, oka a penz bevezetese. Akik akkor bevezettek, nem "globalisan", vagy hosszutavon gondolkodtak, hanem az akkori, pillanatnyi erdekeiket neztek, majd akik "tovabbcsinaltak", azok is hasznot akartak belöle huzni, majd lehetseges, hogy ezen nem is nagyon gondolkodtak... mig eljutunk a maba: most mar ha be is latjak, akik az "Elit"-hez tartoznak, nem nagyon tudjak megoldani, hiszen valamivel helyettesiteni kellene... Tehat kaosz lenne, teljes összeomlas. Emellett, szerintem meg mindig az egyeni erdekekik szerint viselkedik az "Elit", es nem a közössegin gondolkodik.

A Szabad kömüveseknek mi az igazi volta, ezen mit ertessz?

Eddig ugy tudtam, olyan melyebb igazsagokat ismertek es beszeltek meg, ami ma szelesebb körben elterjedt az ezoteriaban. (Röviden.) Akkor nem beszeltek rola a nagyközönsegnek, hiszen ehhez "fel kell nöni", bar meg ma is sokaknak magas.Szoval ezt a temat nem ertem, hogy vag ide. (?)

2012. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak nem értem h mi ez a folyamatos balhé áradat...az hagyján hogy éppenséggel jönnek a 2012-es "Úrrrristen meghalunk!!!" (mint általában) témák. Mellesleg most ez is, az oké hogy benne van a para az emberekben kitalálnak mindenféle marhaságot mert félre informálják őket még azt is eltudom hinni h ez valakinek jó (egyértelmű) mert persze így tömegeket is lehet irányítani mint a fent említett média teszi. Mellesleg nem tiszta h a szabad kőművesek pecsétjén mért a 6-águ csillag éktelenkedik...

És kérdésemhez így jön képbe a szabad kőművesség : Az amerikai egydollárost kibocsátása óta hatalmas rejtély övezi. Vannak, akik szerint számtalan titkot rejt magában, szimbólumok tucatjai bújnak meg benne. A befejezetlen piramis, a mindent látó szem vajon valóban a templomosok szimbólumai? A „NOVUS ORDO SECLORUM” azt jelenti New World Order, vagyis Új Világrend. Lehetséges, hogy ez egy utalás a majdanán kialakuló egyesült világrendre, mely végleg eltűnteti a nemzetek közötti határokat, és totális kontroll alá vonja a tömegeket? Mi a tizenhármas szám szerepe? (13 vonal a pajzson, 13 nyíl a sas kezében, 13 csillag, 13 szint a piramison…) Noha az összeesküvés elméletek szerzői rengeteg időt vesztegettek már az egydolláros bankjegyen látható szabadkőműves szimbólumok elemzésére, azt eddig senki sem tudott kielégítő magyarázattal szolgálni arra vonatkozóan, hogy miért vannak ott ezek a szimbólumok, és mit is jelentenek valójában...és a többi...

2012. aug. 21. 01:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Jap! és mélységes tisztelettel köszönöm az eddigi inteligens válasz adást.
2012. aug. 21. 01:48
 5/9 anonim ***** válasza:
megúsztad mer aludtam...
2012. aug. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TullioCampagnolo válasza:
Nem akarok sokat gépelni, ezért azt mondom, hogy nézd meg az ébresztőfilmet (wake up movi) a youtubon, vagy szedd le torrentről, mert megéri
2012. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
x) Teljességgel igazad van!
2012. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg mindig nem vagyok a temaban szakertö, de sztem nem biztos, hogy olyan rejtelyes, mint amiket hozzagondol(hat)unk. En nagyon gyakran tapasztalok tulzasokat, gazdag fantaziaval kialakitott elgondolasokat, amiket aztan eppen eleg elvalasztani a valosagtol. Kerdes, hogy ez is egy ilyen-e, vagy tenyleg egy rejtelyes dolog, ennek sztem nagyon utana kellene olvasni, majd gondolni, hogy tisztabban lassuk.

„NOVUS ORDO SECLORUM" - az uj vilagrend egyszerüen csak annyit is jelenthet, hogy a dollar bevezetesevel valami ujba fogtak, ujat remelnek töle. Ha pl most bevezetnenek a FT, euro helyett valami uj penzermet, es ranyomtatnak: "uj vilag" - egyszerüen csak ennyi, mindenfele mögöttes elgondolassal. Uj vilag - azt hiszem, az USA-t igy hivtak köznyelven, amikor elkezdtek kiaramolni Europabol es benepesiteni az USA-t(?), esetleg erre is utalhat, es az uj penz pedig uj "rend"-et hoz bele. Nyilvan oka van a penzkibocsatasnak, valaminek javulni, RENDbe jönni kell altala, azert bocsatjak ki.

A 13 mondjuk a szammisztikaban is egy erdekes szam, lehet, hogy a penz kitalaloja csak a fantaziajara hagyatkozva egy különleges penzt akart ezzel? Kerdes, ki volt ö, hogyan elt es mikor terveztek meg az egydollarost? Akkori törtenelmi, politikai esemenyek... Ezek ismereteben közelebb jutunk a rejtelyhez.

De tenyleg erdekes kerdesek!! Vajon ma el valamilyen szabadkömüves "utoközösseg", aki tudja a valaszokat? A szabadkömüves dolog amugy is egy rejtely (nekem)...


2.

2012. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen "új világrend" kérdésre eddig mindenki csak legyintett. Hát legyen, de a rosszabbik énje.
2012. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!