Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezekkel a...

Mit csináljak ezekkel a levelekkel?

Figyelt kérdés
Lehet nem jó kategóriába raktam a kérdést, ezért sorry.Azokról a levelekről van szó, amiket el kell küldeni ennyi és ennyi barátodnak/ismerősödnek , különben x év szerencsétlenség vár rád, ha persze elküldöd , akkor szerencse. Utálom ezeket a leveleket, de ma is kaptam, tudom kicsit buta a kérdés, de ugye nem lehet bajom abból, ha nem fogom küldözgetni? Ez olyan babona féle, nem?
2012. aug. 21. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan töröld, én is azt szoktam. :-)
2012. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még egyet sem küldtem tovább soha hosszú évek óta, és semmi gond, nem szabad hinni az ilyen hülyeségekben.
2012. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Korlevelekre gondolsz :)

En nem torodom vele,es eddig nem tortent velem baleset,nem szaradt le a labom,nem halt meg a kutyam,macskam....

es ha netalan tovabb kuldtem egyszer,ketszer nem lettem milliardos,nem elek egy villaban azota,es nem furdok minden nap a penzben :D

ennyit errol....

2012. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Semmit, nyilván.

Bárki bármikor írhat ilyet és elindíthatja. Tehát ne is foglalkozz velük.

2012. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Küldd vissza, de csak annak, akitől kaptad. :-)))
2012. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek igazak lennének, nekem már 60 kezem és 80 lábam hiányozna, minimum 300-szor meghaltam volna szívrohamban, 600-szor elhagyott volna a szerelmem és 1000 éve csóró munkanélküli lennék :D
2012. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyira hat rád amennyire te engeded,ha bajod is lesz tőle az azért lesz mertbebeszéled magadnak.Gondolj bele ésszerűen.Ez csak egy elektronikus email pár betűvel,hogy árthatna neked vagy te másnak,hogy okozhatnál vele bármit is?Ha ez ilyen egyszerű lenne már megváltották volna a világot a levelek és a háborúkat is e-mailekkel vivnák...
2012. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

jobb ha tovább küldöd,mert te is meghalsz 7 nap múlva


Üdv:Samara Morgan

2012. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Az összes ilyen levél baromság. Töröld őket.
2012. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én akkor haltam meg pont, mikor legutóbb nem küldtem tovább egyet, ami azt írta, hogy meghalok ha nem teszem.


Most a szellem wifiröl írok :)

2012. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!