Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy én vagyok fura?

Ez normális? Vagy én vagyok fura?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokszor van deja vu-m. Általában álmodom és akkor látok előre olyan dolgokat amik hetek sőt hónapok múlva történik meg. Pillanatról pillanatra ugyanúgy.

Kicsit félek.

Ez normális? Vagy csak én vagyok "más"?



2012. aug. 21. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
szimplán csak beképzeled magadnak...
2012. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Ez érdekes, de amúgy van ilyen. Sőt sokan megálmodják előre, csak nem emlékeznek rád. De akkor Te szerencsés vagy, hogy emlékszel rá. Általában a dejavu is attól van, hogy már megálmodtad, csak mire felkelsz nem emlékszel.
2012. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem vagy más. a gyerekek többsége mind beképzeli ezt magának. nyugodj meg, majd kinövöd.
2012. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy annyira gyereknek lehet nevezni.... 17 éves vagyok.
2012. aug. 21. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Spirituális fejlődés nélkül nem leszel más. Én is 17 vagyok és hidd el,kicsi korom óta érdekel minden ilyen jellegű téma és még mindig ugyan olyan vagyok mint mindenki. Van még időnk tanulni.
2012. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te álmodod meg előre néha az eseményeket. Akinek nem volt ilyenben része persze, hogy kételkedik, de ettől nem leszel más:)
2012. aug. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocs, 17 évesen tényleg nem gyerek vagy. én kérek elnézést. akkor javítom: az "érett, felnőtt nők" sokszor beképzelnek baromságokat. de ne aggódj, nem vagy más.
2012. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy "érett, felnőtt nő" vagyok, de szerintem a gyerek megszólítást kicsit kinőttem.
2012. aug. 22. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Bírom ezeket az arrogánsan pofázó válaszolókat. Ha csak annyira képes a kis agyad, hogy benyögjön egy, "nem nőttél még fel" szintű hányásszagú választ, akkor inkább hallgass.
2012. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a válaszoknak mióta van szaga? :D
2012. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!