Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok, és...

11 hetes terhes vagyok, és már egy ideje fura folyásom van! Szerintetek mi ez? Normális?

Figyelt kérdés
Nem folyamatos, néha érzem hogy "kijön" belőlem (mint menzesznél amikor egy nagyobb "darab" megindul), ez igazából szintelen, szagtalan, de egybeálló zselészerű, nyúlós is! Ha most a vége felé lennék aztmondanám a nyákdugó távozik. De gondolom ez lehetetlen?!
2012. júl. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.Én 32 hetes vagyok,1 hete volt erősebb folyásom,azt hittem normális mert semmi extrát nem tapasztalta.Azért megemlítettem a dokinak,most mennek kell hozzá kezelésre 2x...Sosem lehet tudni.Lehet normális is,de lehet más is.
2012. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ma voltam dokinál,18 hetes vagyok és pont ezt kérdeztem:)

Igaz nem érzem mikor jön, de pont ilyen mint neked.Nyúlós,egybeálló,néha kicsit túrós "trutyi".Mivel nem volt más tünetem(nekem is szagtalan,bár ilyen krémes színű) nem gyanakodtam nagy gondra,de azért rákérdeztem.Megnézte,azt mondta semmi gond,ez normális terhesség alatt.

Azért kérdezz rá mikor mész dokihoz,de ne aggódj, nincs feltétlen gond!:)

Boldog babavárást:)

2012. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 11 hetes vagyok, nálam ugyanez, de az első terhességemnél is nagyon bő folyásom volt. A dokim szerint rendben van és rendben volt.


De tény, hogy nagyon zavaró. :(

2012. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, de azért jövőhéten rákérdezek, amikor megyek!!
2012. júl. 20. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!