Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen különleges képesség...

Milyen különleges képesség van amit el tudnék sajátítani?

Figyelt kérdés

Rendkívül nagy szükségem lenne valami ilyesmire,mert kötöttem egy fogadást,amelynek eléggé nagy a tétje,szóval kérlek segítsetek.

Olyasmire gondoltam mint például: jövőbelátás,láthatatlanság,gondolatolvasás.

De lehet sokkal egyszerűbb is.Egyébként én szkeptikus vagyok és tudom egy ez képtelenség de a győzelemért még az elveimet is képes vagyok nélkülözni.

Előre is köszönök minden normális választ.



2012. aug. 23. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
A képességek általában a szellemi fejlődés termékei. Fogadásból szellemileg fejlődni nem valószínű hogy fogsz.
2012. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Láthatatlanság: takard el a szemed és senki nem fog látni. Ezt a legkönnyebb elsajátítani.
2012. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem mindegy a határidő. Gondolatolvasás, jövőbelátás, vagy láthatatlanság önmagában nem létezik, a bűvészeknek is egy egész színpad és pár csöcsös bige áll a rendelkezésére, hogy elterelje a nézők figyelmét. Viszont ha tényleg nagyon elkötelezett vagy és nem szégyelled átverni a barátaid, akkor tanulmányozd az emberi viselkedést. Például ha valaki a tenyerével felfelé mentegetőzik akkor öntudatlanul is, de bevallja, hogy őszinte. Ha valakinek kérdést tesznek fel és az jobbra mozgatja a szemeit egy bizonyos időtartamig akkor tudod, hogy épp a jobb agyféltekéjét használja, hogy kitaláljon valamit, ergo hazudik. Ha ezt felfejleszted, akkor áttudod őket verni, hogy tudod mire gondolnak stb. Önmagában érdekes, de embereket átverni vele azért nem etikus, de hát ez van.

Ha elég időd van és fizikailag is mehet ez a "különleges képesség" dolog akkor tanulj meg parkour-özni. Önmagadtól képes leszel a falakon ugrálni stb, nem csapsz be senkit, és még jó erőben is leszel. Persze nagyon veszélyes, és sokáig tarthat. Talán az is elég különleges.

2012. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
ja ugy hívják F*SZ VERÉS
2012. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld meg a telekinézist ami könnyen elsajátítható vagy a kanálhajlítást ami szinte mindenkinek megy
2012. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez alól én is kivétel vagyok. Nekem egyik sem megy.
2012. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Tom Benko ***** válasza:
100%

Gondolkodás?

Javasolt dolgok: Cold reading, Forer-hatás, fizika

2012. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Most már tényleg feladom,ez tényleg totálisan reménytelen.
2012. aug. 23. 13:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző nyugi, ő nem tudja kitörölni.
2012. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző, tuti, hogy egy troll vagy aki hülyéskedik, mert ilyen szánalmas ember nem létezhet :D
2012. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!