Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Különleges képesség? Nagyon...

Különleges képesség? Nagyon régóta keresem a hozzám hasonló embereket?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta kutatom a választ és a magyarázatot hogy mi ez ami történik és amit érzek .... Ezt nem tudom le írni és ki fejezni amien képességekel rendelkezem... Már nagyon sok kérdésben meg írtam itt is és nagyon sok ilyen emberrel találkozam de az én esetem nagyon különleges itt van pár elérhetőség remélem össze futok valakivel.


MSN : lemon000@windowslive.com


E-mail : aqva0127@freemail.hu


2011. máj. 2. 22:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ö csak egy tanács. nem jó megadni így nyíltan az email címedet.


remélem kapsz válaszokat.

2011. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
esetleg ha irnál pár konkrétumot...
2011. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
adathalászok figyelem,mehetnek a spamek
2011. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha erzed es tudod, hogy kulonleges kepesseged van, akkor tanuld meg hasznalni.

Ha esetleg kivancsi vagy a masok velemenyere, akkor talan ird le, hogy mit erzekelsz, s hogyan?

2011. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

hogy akarsz hozzád hasonlót, ha nem írod le, hogy mit tudsz?

Amúgy én a helyetekben nem írnék neki, lehet, hogy ő küldené a spamet...

2011. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Látom hogy egyikőtöknek sincs különleges képessége és ide jöttetek bunkóskodni... Tudjátok hová menyjetek... ? Aki nem tud hozzá szólni vagy oltani akar az ne írjon nem vagyok rá kíváncsi bunkók -.-
2011. máj. 3. 12:09
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező! Az egyetlen "különleges képességed" a WC használat, esetleg a fürdés lehet amire fajtársaid a cigányok képtelenek. Jobban tennéd, ha inkább a helyesírásod fejlesztésére fókuszálnál. Büszke lehetsz magadra, valószínűleg te vagy a cigány evolúció reménye, hogy egy nap a te néped is emberré fejlődhet.
2011. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Megérzel konkrét dolgokat és egy beszélgetésből tudod,hogy kire mi vár?Anélkül,hogy elmondana bármi magán jellegűt?pl.Áll a buszmegállóban,megkérdezed,hogy mennyi az idő és mintha olvasnál az életében a gondolataiban?

Vagy pontosan mire gondolsz?Megérzed előre a rosszat és jót?

Nem bunkóságból és cseszegetésből írtam és kérdeztem tőled.

Kellemes napot!

2011. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha nem tűnt volna még fel nektek erről nem szeretnék itt beszélgetni azért is írtam elérhetőségeket. Ha itt mindenkivel meg akartam volna osztani a képességeimet akkor már rég a kérdésemben le írtam volna...
2011. máj. 3. 16:49
 10/24 A kérdező kommentje:
Ja és 13:50 akkorát röhögtem :D Csak sajnálni tudlak :D
2011. máj. 3. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!