Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik ásványok védenek a...

Melyik ásványok védenek a káros sugárzásoktól, pl. mobiltelefon radioaktív sugarai?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 14:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem egyértelmű lesz a cikkből mire gondolok...ha ennyire nem tetszik nektek, hogy vannak tájékozatlan emberek, miért kiröhögitek és nem helyesbítitek inkább, hogy legközelebb ne kérdezzen baromságot..
2012. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Egyik sem, lehúzás csak.
2012. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Akkor ezt is linkeld, ez hasznosabb! És ha már itt tartunk a mikróról is azt tartották, hogy káros sugárzása van. De nincs. És láthatod, a mobilnak sincs, tesztel bizonyították. Plusz ha esetleg lenne is, SMS, és kész. Nem teszed a fejedhez, nem ér sugárzás. Ja, meg még valami: a te linkelt oldaladról néztem ezt: Európába a SAR 2 W/kg értéke elfogadott. A legnagyobb mobilé az 1,61. Ennyi!

2012. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki értelmest választ adott. Tényleg teljesen h.lye vagyok a témában, soha nem foglalkoztam ilyenekkel. A buszon hallottam, hogy ilyenekről beszéltek, és azért kérdeztem meg.
2012. aug. 23. 19:06
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Ejha, de el vagy tévedve... A telefon elektromágneses sugárzást bocsát ki, csakúgy, mint minden egyes elektromos eszköz és vezeték.

Egyébként a radioaktív sugárzástól valami ásvány nem véd meg, csak egy tömör, két méter vastag betonfal.

2012. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%

kriptonit, vagy mi az amivel a szupermanust elkapták....:)


Előttem szólók már elmondták a lényeget.

2012. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
32%
Mikroval kapcsolatban... érdemes elolvasni: tudtad.osztod.hu/index.php/2012/08/13/10-sokkolo-ok-arra-hogy-elhajitsuk-mikrosutonket/
2012. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Csépányi Mariann válasza:
40%

Egyetlen ásvány sem véd meg. Vannak elektromágneses sugárzások, melybe sokféle beletartozik, mind hatással van az emberi szervezetre. A radioaktív sugárzásba elég sok embernek kellett belehalnia, hogy kiderüljön, haszna, és kára. A radioaktív sugárzás, csak egy sokféle elektromágneses sugárzások közül. Sajnálom, hogy ilyen pökhendi, de semmiről nem szóló kritikákat kaptál. Azt hisszük, csak a radioaktív sugárzás káros. A mobiltelefonnal végeztem kutatásokat a Sugárbiológiai Kutató Intézetben. Régen, ha a mobil telefont a Tv mellé tetted szétverte a bejövő adást. Nem a mobil telefonokat fejlesztették, hanem a tv-k leárnyékolását, sugárzás elleni védelmét.

A mobiltelefon elektromágneses sugárzást bocsájt ki. Az agyunk neuron hálója elektromágneses rendszer, melybe belezavar a nagyobb külső ráhatás. un. forró pontokat mértek az agyban a mobil sugárzása miatt. Ez detektált tény. A következményei még beláthatatlanok, mert ez nem cián, ami gyorsan öl.De gondoljunk bele, ha a mobil szétverte a tv képét, mit művelhet az agyban, ahol sokkal gyengébb elektronhálókon keresztüli létfontosságú információ átadás történik, és ezt blokkolja, vagy másfelé téríti, egy erősebb elektromágneses sugárzás, milyen következményekkel járha. Sokféle elektromágneses sugárzás létezik. Az tény, hogy a katonák, akik a radar állomásokon dolgoztak, nem tudtak gyermeket nemzeni, és ez statisztikailag is kutatásra buzdította a tudósokat. A nők, akik, a reumatológián elektromágneses kezelést adnak a betegeknek statisztikailag nagy számban válnak meddővé. A mikrohullám káros az emberi szervezetre, ezért is figyelmeztették mindig a használókat, hogy tisztítsák precízen a gépet, főleg az ajtó körüli részt, mert jó gépből nem jöhet ki a mikrohullám. Az tény, hogy nem sterilizál, tehát, aki a baba cumit ott sterilizálja nem tesz jót. Hogy megváltoztatja-e a betett élelmiszer szerkezetét, ennek eldöntése még a tudományra vár. A magasfeszültségű vezetékek közvetlen közelében lakók közül sokkal többen, statisztikailag, sokkal többen lettek, pl. leukémiások. Az elektromos társaságok általában fel is vásárolták a magas távvezetékek útjában álló házakat, kártalanították a tulajdonosokat, mert tudták miért teszik. Az elektromágneses sugárzás a távolság négyzetével feleződik. Tehát, ha a telefont, öt centire tarod a füledtől sokkal kevesebb károsodás ér, és akkor legmagasabb a sugárzás, amikor tárcsázás után a telefon keresi az állomást, és a számot, kicsengés idején soha ne tartsd a füleden, tartsd 5 cm távolságra, és várd meg a bejelentkezést, akkor kevesebb káros sugárzás éri az agyat. Ám érdemes az öt centit beszélgetés közben is betartani, inkább hangosítsd fel a telefonod, vagy hangosítsd ki, és legyél messze tőle. A televízió is sugároz, ott is érvényes a feleződés/ károsodás törvénye. Ezek, amiket leírtam nem teóriák, hanem tudományos tények, bár az is igaz, hogy a Magyarországon lévő elavult nagy radioaktivitással dolgozó diagnosztikai berendezések, nagyobb sugárterhelést jelentenek a szervezetre, ha egy éven belül több röntgent készítenek, mint Csernobil.Pl. A fog röntgen és a CT magas sugárterhelést okoz. Persze erről az egészségügyi kormányzat mélyen hallgat. Egy elavult tüdőszűrő gép többet árt, mint használ, úgy is keveset lát, tumort, már csak végstádiumban, és tuberkulózist is csak előrehaladott állapotban. A gépeket rég le kellett volna cserélni. Nem csak megjegyzés, amit írok, tudományosan vállalom érte a felelősséget, és minél többen tudják meg, tehát közé tehető. A falban is van lakásunkat behálózó kábel rengetegben elektromágneses sugárzás bocsájtás, erre egy ősi módszert kezdenek alkalmazni, az agyag vakolatot. ami megvéd ez ellen. A radioaktív hulladékot is agyag temetőkben tárolják. Sokáig kutattam ez a területet, ami leírtam az nem hipotézis, hanem, tény.

2012. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18:48

A cikket találomra küldtem és nem azért hogy bebizonyítsam milyen káros a mobil sugárzása, hanem ha kérdezőnek, hogy rájöjjön nem jó sugárzásra gondolt.

+ nem a témát vitattam, hanem a stílust, hogy ha valaki annyival okosabb és tévedhetetlen akkor miért nem arra használja hogy másokat felvilágosítson megfelelő stílusban.

Egyébként szerintem igenis károsak ezek a sugárzások. Be lehet bizonyítani, hogy nem káros ha évente egyszer elmész egy röntgenre, nem káros a mobil sugárzás, nem káros az okostelefon, nem káros a tv, nem káros mikrohullámú. De...mobiltelefon+mikrohullámú+röntgen+ ez +az+ amaz= ?

2012. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%

Mariann egyébként nagyon okos dolgokat írt. Igen tájékozottnak tűnik:) Egy részéről én is hallottam, csak nem ennyire részletesen.

Egyébként gondoljatok bele mennyire az életünk részévé váltak ezek a ketyerék, szerintetetek ha mégis be bizonyosodna hogy ártalmas a hatásuk, leközölnék a hírt? Nem akarok öszeesküvést szimatolni, hülyeség lenne, de lehetetlen lenne ezeket a termékeket kivonni a forgalomból megállna az élet..

2012. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!