Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez gondolat olvasás?

Ez gondolat olvasás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kétszer volt részem "gondolatolvasásban", ugyanannál a személynél. nagyon érdekes volt az első dolog, amiről meggyőződésem, hogy gondolat olvasás volt. A szitu az volt, hogy ország várost játszottunk 10en. éppen Ö betűs ételt kellett írni, mindenki azon rágódott, hogy milyen ilyen étel létezik. én is gondoltkoztam, nem tudtam semmit. egyszer csak a velem szemben lévő lány felkiáltott "én tudom!!" (mármint hogy mit ír ö betűs ételnek) és ekkor, amikor hirtelen ránéztem, ő mondta ezt, mintha halványan a homlokára lett volna írva hogy "ökörpörkölt". ezt a "feliratot" ne úgy képzeljétek el hogy mintha tollal odaírták volna, kicsit kilógott a homlokán, meg nem is volt olvasható, csak így hogy ott volt valami mákos folt, meg hogy kiáltott, az agyamba beugrott ez. és most jön a para. semmit se gondoltam, akkor még nem is éreztem hogy "olvastam" a fejében. amikor olvastuk fel, ugyanazt írtuk. mind a ketten hogy ökörpörkölt. a második is nála volt, az egy egyszerűbb eset volt, kértem hogy gondoljon egy számra 1-10ig és kitaláltam elsőre. Lényeg a lényeg, szerintetek tényleg olvastam a fejében? vagy csak nagyon ritka egybeesés? mert az hogy ökörpörkölt nem nagyon jut emberek eszébe...

2012. aug. 23. 23:00
 1/7 x) ***** válasza:
Meglepődnél ha azt mondanám hogy nekem is ez jutott először eszembe? Olyan mint a gondolj egy D betűs európai városra. Csak nem Dánia? :) kevés ö betűs étel van, ezért könnyű ugyan azt írni. 1-10ig eltalálni egy számot pedig nem olyan nehéz, főleg ha ismered az illetőt. Rólam például mindenki tudja hogy a 9 a szerencseszámom és mindig arra gondolok.
2012. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem nem dánia jutott eszembe főleg hogy nem is város :D:D de a szám pl nem rá illett, de az ökörpörköltön én kivoltam...
2012. aug. 23. 23:08
 3/7 x) ***** válasza:
De ország. És az egyetlen D betűs Európában szóval nem tudom mire gondoltál :O
2012. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

az első mondatban rögtön kijelented biztosan, hogy ez márpedig gondolatolvasás. akkor minek a kérdés?

Komolyra fordítva a szót ezt hívják véletlen egybeesések.

2012. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x) ***** válasza:
Ja, jó leesett.. xd várost írtam először.Országot akartam de nem baj, este van.
2012. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te is csak különleges akarsz lenni. És mi az, hogy kilógott a fejedből? :D

Ez csak véletlen, semmi több.

2012. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többször is előfordult már?

Tudod reprodukálni?


Akkor vedd fel a kapcsolatot Vassy-val. Ő tudós, és ebben a témában is kutat. Kimutatja azt is, ha van ilyen képességed - és azt is, ha nincs.


Ha viszont csak egynéhányszor fordult elő ilyen veled az xx éved alatt, akkor véletlen egybeesés.

2012. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!