Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek van gondolat...

Szerintetek van gondolat olvasás? (többi lent)

Figyelt kérdés

nem egyszer volt hogy tesómmal ülök a szobába ő gépezik én tv-zek és egyszer mond egy szót vagy valamtit és én vissza kérdezek hogy tessék és ő azt mondja nem mondott semmit de megkérdem nem gondoltál-e arra a bizonyos szóra és válasz mindeg de.

mi ez?


2011. febr. 17. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
velem is van ilyen.. főleg, amikor 18-20 órát vagyok fent egyhuzamban, akkor már azt sem tudom mit beszélek
2011. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hangosan gondolkodott...

Occam borotvája.

2011. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg van.


Az agy a gondolkodás, gondolatok közben apró EM jeleket bocsát ki. Elképzelhető, hogy másik ember agyában ezek az EM jelek létrehozzák UGYANAZT a gondolatot. S kész is.


A rejtélyesebbik része ennek az VOLT, hogy ezzel már kísérleteket végezett a CIA már a 70-es évek körül, tökéletesen EM-árnyékolt médiumokkal is, és a kísérletek akkor is sikeresek voltak, ezért ki akarták zárni, hogy ez az EM hullámokkal történő kommunikáció speciális esete.


De jött a modern magfizika meg húrelmélet (melynek egyetlen baja, hogy egy db bizonyíték sincs rá, viszont hatalams előnye, hogy mindent megmagyaráz, ha igaz!) meg a 11-dimenziós világkép, amely szépen kiiktatja az EM mezők terjedésének tér- és időbeli korlátait (lehet sci-fisen hangzik, de ez korunk modern kvantumfizikája), s esetleg az EM jelek terjedése történhet a magasabb dimenziókban, így egy árnyékoló 3dimenziós fal nem akadály.


Következő lehetséges magyarázat, hogy úgy terjed mint a gravitáció, amit még soha semmivel nem sikerült leárnyékolni, annak ellenére, hogy a létező kölcsönhatások leggyengébbike.

2011. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vohu Manah ***** válasza:

Szép estét!


A válaszom határozott igen. :) Úgy gondolom, hogy mindenkinek van valamilyen képessége, viszont nem foglalkozik vele, vagy nem hisz benne.


Angyal terápiával foglalkozom, és az én számomra a gondolat olvasás ezen keresztül valósul meg:) - Konkrétan tudom ki mit gondol, szerencsére már az is megy, hogy ki be kapcsoljam :) nem mindig áldásos :) szívesen válaszolok az ezzel kapcsolatos kérdésekre.

2011. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

José Silva és Philip Miele - Agykontroll c. könyvében is olvasható hasonló: amikor Silva a kislányával foglalkozott, talán egy új tanulási módszerrel kapcsolatban, kérdezett a lánytól valamit, de még mielőtt kimondta volna a kérdést (előtte ugye gondolkozott a megfogalmazásán), a lány már válaszolt rá.

Ezt most nem találtam meg benne, h idézni tudjam, de a könyv 73. oldalán, 12. fejezet utlsó bekezdésében leírás olvasható egy kísérletről, amit 2 kisgyerekkel végeztek.

Két külön szobában voltak, és az egyik kitalálta, hogy a másik egy kis játékteherautóra gondol, zöldre, piros kerekekkel.

2011. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!