Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egyesek miért állítják olyan...

Egyesek miért állítják olyan biztosan azt, hogy nem lesz világvége? Nem 2012-re gondolok!

Figyelt kérdés
Olyan nagy önbizalommal állítják,hogy biztos nem lesz semmi,de ezt honnan tudják? Lehet,nem idén hanem 5-10-100 év múlva,de miért olyan hihetetlen az,hogy a világ nem fog örökké létezni a mai formájában? És nem feltétlenül világvégére kell itt gondolni,hanem olyasmikre (pl. éhínség,tiszta ivóvíz hiány,háborúk) amik miatt nem éppen pozitív irányba fog változni az élet. Ha úgy vesszük,ezek is felérnek egy világvégével. Én nem vagyok világvége,Nibiru és reptoid hívő,de mégse állítom azt,hogy nincs meg az esély rá,mert ezt a világon senki nem tudhatja.
2012. aug. 28. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Előfordulhatnak természeti katasztrófa okozta tömeges kihalások, de ezek általában meg is oldják a problémát. Ha pl. éhínség lesz, a tömeges kihalás után ez a peobléma megszűnik. Háború után mindig béke jön és egy globális felmelegedés okozta tömeges emberi kihalás a természet egyensúlyának visszaállását szorgalmazza.


Persze a Föld megsemmisül, legkésőbb 5 milliárd év múlva, mikor a Napból vörös óriás lesz.


Én az emberiségnek max. pár tízezer évet adok. Jelenleg 20 ezer éve élünk. A neandervölgyi ember 130 ezer évet élt, és utána halt ki. Én ebből indulok ki.

2012. aug. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

A nagyobb katasztrófákat nem lehet összehasonlítani a világvégével.

Azok mindig is voltak és még mindig létezik az emberiség.

Ha világháború lesz, vagy hasonló, attól csak a föld lakosságának nagy része hal meg, de az nem világvége.

A közeljövőben nem lesz világvége, csak a nap felrobbanásakor pusztul el a föld, ahogy az előző mondta.

2012. aug. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azt szinte senki nem állítja, hogy nem lesz világvége.

Nyilvánvaló, hogy egyszer a Föld meg fog szűnni, ahogy írták előttem is, a Napból vörös óriás lesz és felrobban az egész.

Aki csak egyszer is járt egy földrajz órán, az tudja, hogy egyszer vége lesz a világnak. De nem 2012-ben, pláne nem úgy, hogy egy idegen faj rabszolgát csinál belőlünk, mert már az ókorban is ők uralták a földet...

2012. aug. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Világvége biztos lesz,mert semmi nem tart öröké! De az,hogy minimum 2évente kijelenti valami ostoba állat,hogy most jön ,az elég idegesittő
2012. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ők -és én is- azt állítják, hogy 2012 decemberében nem lesz világvége, nem azt, hogy soha nem lesz.
2012. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán bizony megtaláltad a kezdetet, hogy a véget keresed?
2012. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!