Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek egy tárgy tehet...

Szerintetek egy tárgy tehet róla, hogy honnan származik?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl. eladnátok egy olyan tárgyat ami tetszik nektek, de olyan embertől kaptátok akit utáltok vagy semmibe néztek, és a lehető legnegatívabb kisugárzása van (de már rég nem találkoztatok vele mondjuk kb 10 éve).
2012. aug. 28. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem adnám el.


De figyelj! Egy olyan ember mi a francért adna nekem bármit is akit utálok? Ha nagyon utálom, és semmibe veszem, valószínű ő is engem.

2012. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem voltunk mindig olyan viszonyban, csak ez lett belőle!

Mondjuk nem csak egy emberről beszélek. Csak mostanában sok mindenen túladtam a lakásban és még több mindenen szeretnék és kerülnek elő ilyen dolgok vegyesen amik semmitmondók vagy tetszenek de olyan embertől származik akire ha rágondolok még a hideg is kiráz. Nem akarom elzárni ezeket egy dobozba szélsőséges megoldást akarok - vagy ki legyen téve vagy túladni akarok rajta.

És gondoltam meg kérdezek másokat ők hogy szoktak bánni az ilyesmivel.

2012. aug. 28. 14:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszodat!
2012. aug. 28. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent elajándékoztam,amit az első nagy szerelmemtől kaptam,mert nem esett jól ránézni, eszembe juttatta a fiút,akivel nagyon csúnyán váltunk el. Nem törtem össze őket,nem dobtam ki őket,hanem felajánlottam a barátaimnak,hogy elvihetik a tárgyakat,ha tetszik nekik. Főleg feng shui-dolgokról volt szó. Amikor náluk vagyok,és meglátom ezeket a tárgyakat, 1-2 percre mindig eszembe jut a srác,viszont mégis más érzés,mint egész nap nézegetni őket,és rossz érzéseket érezni.A tárgyaknak mind energiájuk van,ahogy mondod te is kérdező, ezért ezekkel vigyázni kell.Aminek nem esik jól a közelében lenni,azt nem szabad tartogatni szerintem.
2012. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm, igen valami ilyesmire akartam kilyukadni csak lehet nem fogalmaztam annyira jól.

Csak én nem tudom mit érzek. Mondok egy példát. Nagyon szeretem az egyiptomi dolgokat és kaptam az egyik ilyen embertől egy olyan felrázót ami elég különleges "háromszög" alakú, van benne egy arany piramis és arany csillám hullik benne...szóval baromi szép és kellemes látvány..de vegyül bele valami kellemetlen érzés a múltból, magam sem tudom mi amitől szabadulnék látványilag, másrészről annyira impozáns látvány hogy húzza oda a szememet..és kicsit már hülyének érzem magam hogy ennyit filózok mi legyen ezekkel a dolgokkal, eléggé szétszakadnak tőle a gondolataim.

Mondjuk van több dolog is amik nem ennyire bajosak, az utóbbi egy elég szélsőséges példa, azzal nem tudom leginkább hogy mit csináljak.

2012. aug. 28. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Na máris haszna volt hogy feltettem a kérdést. Arra gondoltam úgy fogom eldönteni, hogy elhitetem magammal hogy elköltözök egy másik országba és oda nem visz magával minden hülyeséget az ember. Gondolom ha kiválasztom azokat amiket biztos hogy vinnék akkor (szép vagy nem szép) azok az igazán fontosak:)

Mondjuk ezt sem tudom működik-e de mindegy:)

2012. aug. 28. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!