Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet hinni ilyen mesében...

Hogy lehet hinni ilyen mesében, mint a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Emberek, ez egyértelműen kitaláció, mese, nem létezik. Nincs olyan, hogy erősen akarunk valamit és bekövetkezik. Igaz, akarnunk kell és ez arra ösztönöz, hogy tegyünk érte, de tett nélkül "bevonzani" valamit lehetetlen, aki pedig azt mondja, hogy sikeresen használja, az egyértelműen hazudik.

2012. aug. 31. 12:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Szóval én hülye vagyok, mert nem hiszek a mesékben?
2012. aug. 31. 19:34
 22/26 anonim ***** válasza:
95%
Az embernek hinnie kell a csodákban, ez ad reményt. Miért nem tudod tiszteletben tartani mások véleményét? És nem..... én sem vagyok vonzás törvénye hívő, de nem is kötök bele olyanokba akik igen. Abban viszont hiszek, hogy a gondolatok jelentősen befolyásolják életünket attól függően, hogy azok negatívok vagy pozitívak.
2012. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy hülye mert nem hiszel a mesékbe. Viszont tapintatlan, és kötekvő vagy, ha mások hitét mesének titulálod. Van akinek ez fontos támasz az életben, kapaszkodhat valamibe, legyen az akármilyen logikátlan is. Senki nem kért rá hogy hidd el, csak arra, hogy ne köss bele abba aki igen.
2012. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

"Legyen ez akármilyen logikátlan"????

Több logika van benne, mint bármilyen vallásban. Az, hogy a gondolatnak teremtő ereje lehet, nem lenne logikus? Tudósok, fizikusok, kémikusok foglalkoznak a témával és igenis alátámasztják, hogy van benne ráció.

2013. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
a gravitációban azért hiszel, nem?
2013. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Antimod ***** válasza:

"Szóval én hülye vagyok, mert nem hiszek a mesékben?"


A mesékben én sem hiszek, de hogy mi mese, mi nem, egyéni mérlegelés/tapasztalat kérdése. Hülye semmiképp sem vagy, és azt vélsz igaznak, amit akarsz.

2013. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!