Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a regressziós...

Mit gondoltok a regressziós hipnotizálásról? Valóban vissza tud bennünket vinni akár 1-2 éves korunkig?

Figyelt kérdés

Vagy akár előző életünkbe? Valós lehet? Láttam egy valamikor egy filmet amiben a hipnotizőr egy nőt vissza vitt előző életébe és a nő már férfi hangon szólalt meg...nekem hihetetlennek tűnt, de ti mit gondoltok erről?

Ez kicsit olyan mese de ha valóban létezik a reinkarnáció akkor előfordulhat a dolog. Vagy tévedek?



2012. szept. 4. 16:37
 1/7 x) ***** válasza:
67%
Abban hiszek hogy a hipnózis működik, mert voltam már egyszer hipnotizálva (bár nem regressziós dolog volt.) De az a baj vele hogy igazából fogalmad sincs mit csinál közben veled a hipnotizőr. Szerintem simán lehet hogy csak beülteti a tudatalattidba hogy ez és ez voltál előző életedben, pedig nem.
2012. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát értem...és köszi a választ, mindenesetre érdekes :O
2012. szept. 4. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

A regressziós hipnózis egy alkalmazott terápia (bár nagyon kevesen művelik magas fokon) a reinkarnációhoz pedig semmi köze. Legalábbis a ma elfogadott pszihiátriai nézetek szerint.


A regressziós hipnózissal csodákat lehet elérni.

2012. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miféle csodákat? :O
2012. szept. 4. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
nem csak 1-2 évesig, hanem előttére is, sőt előző életlekbe is lazán ha avatott a hipnotizőr. Mondjuk az ritka.
2012. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Antimod ***** válasza:
100%

Igen, valós. Azért hiszem el, mert az emberek nagyon egyformát mesélnek az földi életek közötti "világról", spirituális fejlődésről, őket segítő vezetőkről. Valljuk be, alapjáraton nincsenek ilyen gondolataink, nem indokolja ezt a világ, amiben most élünk. Az összecsengés mégis hihetetlenül nagy.

A bizonyíték erre, illetve a szuggerálás és alákérdezés cáfolatára az ülések hangfelvétele. Ezeket regressziós hipnózisban járatos szakemberek (pl. Thorwald Dethlefsen, Michael Newton) vették fel saját üléseiken. Lehet azt mondani, hogy megrendezett, de egy orvosnak teljesen értelmetlen lenne színészekkel eljátszani egy ilyen ülést, ezzel teljesen hiteltelenné tennék magukat. Kapnak ők eleget így is.

2012. szept. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlít az autogén tréninghez, semmi köze a spiritualitáshoz, de depresszió, pánikbetegség esetén személyenként változó, hogy ér-e valamit az ilyesmi. Velem autogén tréninget csináltak, de lósz*rt sem ért :D
2012. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!