Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit kell vinni az agykontroll...

Mit kell vinni az agykontroll tanfolymra?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik az egész?? Szünetek meg stb.
2012. máj. 24. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
óvszert
2012. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
39%
az agyadat
2012. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
csak magadat.
2012. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ásványvíz, szendvics, notesz, ceruza, fényképezőgép, hogy fotózkodjál Domján Lacival (vagy Gáborral) :)))
2012. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja, kaját vigyél, mert egész napos. legalábbis, húsz éve az volt. papírt se árt, meg tollat.
2012. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább pénzt, hogy mégjobban lehúzzanak.
2012. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előre kell fizetni, igen. Ha könyvet akarsz vásárolni, akkor vigyél pénzt. Egyébként valamit viszel enni, vigyél vizet, meg amibe jegyzetelsz, meg egy tollat vagy ceruzát. Igazából nem semmi nem kell hozzá, mert kapni fogsz valószínűleg egy tanfolyami kézikönyvet.
2012. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én most márciusban voltam:) Első két alkalom szombat-vasárnap, második kettő két hétre rá. Igazából enni-innivaló kell egész napra, de ha jól emlékszem akkor úgy másfél-két óránként vannak 20 perces szünetek + ebédszünet, ami azthiszem 40-45 perces, így boltba is kimehetsz. Tollat, füzetet mindenképp vigyél, majd fogsz kapni ott egy kézikönyvet meg egy prospektust. Utolsó napra kell majd vinni valamit, amit ott fognak emondani:DD És szerintem mindenképp társaságban menj(ha van rá pénz), mert egyedül unatkoni fogsz. Vagy vigyél magaddal könyvet, telefont, iphonet, vagy amid van, keresztrejtvényt stb... Én egyedül mentem diákként 24.000 ft volt. felnőtteknek ha jól tudom a másfélszerese/duplája. Első nap kell befizetni a díjat, és egy igazolványképet is vinni kell vagy ott csinálják de az megint pénzbe kerül:/ És személyi/diákigazolvány mindenképp kell!!! Ha van mind a kettő:)))

Nagyjából ennyi, bocsi ha hosszú voltam. A diákot mindenképp vidd, ha tanuló vagy, mert csak akkor adnak kedvezményt, és szerintem nem mindegy hogy 24 vagy 48 ezer... Sok sikert!:))

2012. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
A birka agyad
2012. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
pszihiátert.
2012. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!