Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A 22-es szám jelen van egész...

A 22-es szám jelen van egész életemben. Mit jelent ez a szám?

Figyelt kérdés

Számmisztikások, szellemtudorok, bárki írja már le nekem kérem szépen, hogy mit jelent ez... Nagyon sok dolog kötődik a 22-eshez az életben, szerelem, szakítás, lakhely...

Idegesít, mert már minden hónap 22-én parázok, mert ilyenkor mindig valami "nagy" dolog szokott történni, érdekes, mindig változás lesz valamilyen formában, és mindegyik még egyszer megismétlődik...

Köszönöm előre is a válaszokat, nagyon kíváncsi vagyok!


2012. szept. 6. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Azt lehet tudni, hogy 44 fele.
2012. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy különleges szám, mert pont a 21 és a 23 közé esik.

Azzal, hogy 22-re "parázol" -s szépen megteremted a lehetőségét, hogy valami figyelemreméltó történjék.

2012. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy terhes vagy.
2012. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok hasznos információt, és nem, még nem vagyok terhes. de köszönöm előre a babának a gratulációkat, ha aktuális lesz átadom majd neki.
2012. szept. 6. 20:27
 5/15 x) ***** válasza:

Talán nem jelent semmit. Ha parázol a 22-es számtól akkor akár be is vonzhatod a félelmeddel hogy történjen valami. Egyébként a számmisztikában a 22 un. mesterszám, különleges embert jelöl.

Kíváncsi vagyok valamire. Megcsinálnád ezt nekem? Érdekel hogy itt is kijön-e a 22 :) [link]

2012. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez a 22-es csapdája.
2012. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a 22 az 22...két 2-es egymás mellet..ennyit jelent..ja meg, hogy továbbra sincs semmi esélyed arra, hogy egy a 21 Lamborghini Reventon-ból a tiéd legyen...:/
2012. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Off


X) !

Én megcsináltam ezt, de szerintem hülyeség.

Az elsőre is, meg a harmadikra is 1-es jött ki, ami (szerencsére vagy sajnos ) mondjuk 90%-osan igaz, a másodikra viszont 2-es (11-es) ami ellenkezője az egyesben felsorolt tulajdonságoknak, és részben a hármasban felsoroltaknak is.


Szóval az elején meg is lepődtem, de utána saját magát cáfolta a dolog. :)

2012. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 x) ***** válasza:
Igen, tudom ilyen ez nekem is van benne ellentmondás nem is azért írtam mert ez hú de biztos hogy jó csak érdekelt hogy itt is kijön-e neki a 22 :)
2012. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sötét lovag válasza:
szerintem írd át a naptáradban a 22. napot minden honapban 21. vagy 23-ra és ezzel meghosszabbítod az előző vagy következő napodat és egyben kitörlöd a balszerencsés napot az életedből -_-
2012. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!