Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan félek,...

Szerintetek jogosan félek, vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a kérdés azért kapcsolódik ebbe a kategóriába mert a megérzésekről szól ami nekem olyan ezotérikusnak hat, és nem tudom hol kérdezhetném meg.


A TÖRTÉNETEM:


Tavaly (15 voltam) mentem középsuliba. Az általános közel volt a mamámékhoz ezért kialakult az a szokásom hogy oda megyek iskola után. Tavaly egész második félévben rettegtem utcára lépni iskola után mert olyan dolgok történtek velem amiből én azt szűrtem le hogy engem valakik bántani akarnak. Egyszer mentem a szokásos utamon, 2 férfi ment előttem. Megálltak és szúrós tekintettel nézték ahogy én elmegyek mellettük. Olyan emberek voltak mint akiket mutogatnak a híradóba hogy embert ölnek. Annyira megijedtem hogy gyorsan úgy tettem mint aki telefonál, mert azt gondoltam hogy el akarnak rabolni de ha telefonálok akkor nem mernek. Ezek után már minden idegentől szó szerint halál félelmem lett. Olyan dolgoktól megijedek ha valaki akkor hív fel valakit mikor én elmegyek mellette mert azt hiszem hogy jelenti a többieknek hogy éppen hol járok és hol tudnak megtámadni. Sokszor megrémülök attól is ha rosszarcú emberek jönnek felém mert egyből rosszra gondolok.

Hallottam hogy a gyilkosok először feltérképezik az áldozataik útját hogy minél könnyebben el tudják kapni, ezért amikor tavaly egy férfi megkérdezte hohy hol van xy iskola és utána rákérdezett hogy én is odajárok e majdnek elájultam a félelemtől.


Új iskolaév de már azon agyalok hogy mi van ha a teóriám igaz és már térképezik is fel hogy mikor hány órám van és mikor merre megyek.


Azt hozzáteszem hogy ebben az évben még nem tapasztaltam ilyesztő dolgokat, de már ott tartok hogy ha tehetem akár képes vagyok 1 megállót busszal menni mert ott addig nem tudnak bántani, minden nap másmerre megyek haza, úgy sietek ahogy csak tudo és ha tehetem akkor ha valamelyik osztálytársam is arra megy akár csak egy darabon akkor vele megyek.


Tavaly szinte egész évben rettegtem mert olyan dolgokat tapasztaltam amikből azt tudtam összerakni hgy engem valaki meg akar ölni, minden embert fenyegetőnek veszek és mindenkit elkerülök az utcán. Egy két utcai élmény után (megbámulás, követés) halál félelmem van az idegenektől.



Ezt csak beképzelem vagy tényleg van okom félelemre?

(utcán csak úgy közlekedek hogy ott van a kezembe a gázspray)


16/l


2012. szept. 7. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

1.apád vagy anyád híres? mer ha nem akkor sok okuk nincs elrabolni

2. szerintem ez csak túlzott üldözési mánia.ezt lekéne győznöd mer pár év múlva 2x ilyen nehéz lesz vele élned

2012. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Semmi ezoterikus dolog, üldözési mánia.
2012. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
pánikbeteg vagy. fordulj szakemberhez, mert különben az évek múlásával csak rosszabb lesz.
2012. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

merre jársz suliba? hol laksz? ha gondolod hazakísérlek majd minden nap

17/F

2012. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

utolsó köszi, de nem hinném hogy egy helyen laknánk :)


szerintem nem vagyok pánikbeteg

igaz ha nagy tömegben vagyok és nem látok menekülési útvonalat akkor is bepánikolok


amúgy én is attól félek ha később majd megyek bulizni este hogy fogok hazamenni mert sötétbe csak még roszabb


a keresztanyukám is pánikbeteg de ő gyógyszert is szed rá-szerintem én ennyire nem vagyok durva eset

2012. szept. 7. 20:43
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

de, pánik beteg vagy, de minimum üldözési mániád van.

amúgy meg honnan tudod hogy merre lakok? egy várost azért írhatsz, nem foglak megkeresni ne izgulj :D

2012. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez pánikbetegség, ha tényleg ennyire ahogy leírtad akkor már most elég súlyos. Nekem is jutnak ilyenek az eszembe párszor, de nekem csak egy nagyon kicsi üldözési mániám van. A szüleid tudnak róla? Beszélned kéne velük, majd felkeresni egy szakember vagy valami pszichológust. Ne érts félre, nem azért mert hülye lennél, csak utána neked is könnyebb lenne, hosszútávon meg pláne.

A szüleiddel beszéltél más erről?

Történt már valami olyan az életedben ami miatt kialakulhatott ez?

2012. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem bp-i vagyok


anyával beszéltem erről hogy parázok meg stb. de igazából próbálom elnyomni magamba ezt az érzést és ilyenkor amikor meleg, nyár meg minden nem annyira gáz de télen nagyon


arra is gondoltam már hogy a tél utálata is depressziót válthat ki belőlem és ez felerősíti ezt a rossz érzést ami egyébként lehet hogy nem is lenne vészes

2012. szept. 7. 21:27
 9/20 A kérdező kommentje:

akkor alakult ki amikor 8-os koromba követett egy fazon de bementem a házak közé, eltűntem a szeme elől

gyorsan hazafutottam

utána nem foglalkoztam vele de 9.-be (osztályba) megint kijött

2012. szept. 7. 21:29
 10/20 anonim ***** válasza:
Beképzeled.
2012. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!