Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki megtudná nekem ezt...

Valaki megtudná nekem ezt magyarázni?

Figyelt kérdés

Halál nyugodtan zuhanyoztam, amikor egyszer csak azt vettem észre, hogy a zuhanyrózsából jövő víz nem jött normálisan. Mármint nem úgy, hogy elállt, hanem olyan volt mintha egy üveglapot tartottak volna elé. Ez tartott úgy 10-20 másodpercig aztán folyt tovább a víz mintha semmi sem történt volna. Nem igazán tudom ezt hovatenni. Valakivel történt már hasonló? Tudjátok valamivel magyarázni?


(bocsi, ha rossz helyre írtam ki, de nem igazán tudom, hogy lenne-e helye más kategóriában...)



2012. szept. 11. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy értette, hogy 20-30 cm-nél nem folyt tovább a víz... tehát szó szerint olyan lehetett mintha valamit a víz útjába tesznek.. igazam van? Amúgy nem tudom az okát :)
2012. szept. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen, úgy értettem
2012. szept. 12. 06:39
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Már velem is előfordult hasonló, kifutottam a fürdőből xD elég cink volt:S
2012. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Divi98 válasza:
Velem eddig csak az fordult elő, hogy kint eszek a nappaliban, erre hirtelen elkezdett ömleni a víz a zuhanyból, és nem más nyitotta ki mert egyedül voltam itthon, meg nem is valami vízvezeték hiba volt...
2013. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!