Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez ha nem hatodik érzék? :D

Mi ez ha nem hatodik érzék? :D

Figyelt kérdés

most éjjel van, 3 óra.

már kikapcsoltam mindent tv,gép és feküdtem az ágyban. hirtelen beugrott egy számnak a ritmusa, sehogy se jutott eszembe a címe, se az előadó neve. Eddig csak párszor hallottam és arra emlékeztem h tetszik...

na lényeg h. gondoltam bekapcsolom a vivát hátha leadják amíg még nem alszom... ahogy bekapcsoltam pont az a szám ment! pont a végét kaptam el, ahol még énekelte a reflént és épp kiírták a címét.


hmm...

na megyek aludni :D


2012. szept. 13. 03:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is többször megtörtént, de vannak ilyen véletlenek.
2012. szept. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Màzli!!!!
2012. szept. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Véletlen.

Tessék, itt egy jó kis előadás az ehhez hasonló "véletlenekről":

[link]

2012. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak szerencse, bár az nem valami pozitív dolog, hogy ilyen csatornákat nézel, és ilyen zenéket hallgatsz.
2012. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt nevezik véletlennek. Csakhogy a véletlenek törvényszerűen bekövetkeznek.

Tegyük fel van 100 menő sláger, amit a VIVA jelenleg rendszeresen ismétel. Ahhoz, hogy pont az menjen a tv-ben amire gondolsz, az esély 1:100. Ez így nagyon kicsinek tűnik. De átlag minden századik esetben előfordul! A többi 99 eset, amikor nem következik be az esemény, számodra közömbös, tehát nem jegyzed meg, elfelejted. Azt az egyet viszont amikor bejön, csodaként éled meg.

Hasonló elven működik Uri Geller "működj" varázsigéjű mutatványa is!

2012. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Antimod ***** válasza:
38%

"Igen, ezt nevezik véletlennek. Csakhogy a véletlenek törvényszerűen bekövetkeznek."


Ez intuíció, nem véletlen. Lehet, hogy itt 1 a 100-hoz az esély, de történt már velem is történt számos olyan dolog, aminek milliószor kevesebb, és mégis megtörtént.

A véletlenben semmi logika nincs, márpedig a világegyetem aszerint működik.

2012. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
No ha ezt 10-ből 9X megcsinálod, akkor 6. érzék, így puszta véletlen.
2012. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Igen, igen! Hasonló történt velem is!

Éjjel 3 óra volt. Már kikapcsoltam mindent tv,gép és feküdtem az ágyban. Hirtelen beugrott, hogy iszonyú kanos vagyok.

Na lényeg h. gondoltam bekapcsolom a Hustler tv-t, hátha leadnak valami jót, amíg még nem alszom...ahogy bekapcsoltam pont egy szexjelenet ment! Pont a végét kaptam el, ahol a nőci nagyon hangosan élvezett. Én is gyorsan elmentem.


hmm...

nagyon jól aludtam. :D

2012. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a szám egy Kraftwerk vagy Jerry Lee Lewis klasszikus volt, akkor azt mondom, hogy ejha. De szerintem nem ez a helyzet. :)
2012. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsonal a pont!! :))))
2012. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!