Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Természetgyógyász kezelés...

Természetgyógyász kezelés meggyógyítja a tüszős mandulagyulladásom? Hány nap alatt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 23:49
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Nem.

Bővebben: A tüszős mandulagyulladás oka 80%-ban olyan baktérium (streptococcus), ami ezen kívül tucat más szervet is megtámadhat, így pl. nőknél súlyos nőgyógyászati problémákat okozhat. Ezen felül ha rövid időn belül nem kezelik ki, akkor élethosszig tartó reumás lázat is okozhat. Ezért egy 10 napos antibiotikum kúrát szoktak használni. Jelen sorok írójának valamiért még is 7 naposat írtak fel anno, el is tartott így 6 hétig a betegség, természetesen később már 10 napos kúrát kaptam én is. Ha a betegséget nem kezelik rendesen, akkor kialakulhat egy tályog valahol a szájüregben és igen fájdalmas annak kikezelése. Én kedvelem a homeopátiát és a gyógynövényeket, de itt most NE azt válassza. Persze valami jobb immun-erősítő tea nem árthat.

2012. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább fordulj az antibiotikumhoz.
2012. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiszek Neked, csak legszívesebben elkerülném az antibiotikumot ezért akármit kipróbálnék, de akkor inkább az orvos felé indulok el, ha tényleg nincs más megoldás...Köszi! :)
2012. szept. 14. 14:55
 4/4 anonim válasza:

hurrá: kiskoromban évekig minden évszakban legalább egyszer volt tűsszősmandula gyulladásom, most, 30 évesen meg gyanús, hogy reumám van :)

köszönöm a kimerítő választ, bár nem én kérdeztem.

2012. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!