Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mennyibe kerül egy kineziológi...

Mennyibe kerül egy kineziológiai kezelés? Mi a tapasztalatok, ha van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 15:42
 1/5 anonim válasza:
90%
Ahova én jártam ott 5000/kezelés. Nagyon jót tett, kb 4-5ször voltam, teljesen rendbetett lelkileg-testileg.
2012. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Még múlt századi a tapasztalatom: jó drága és időleges a hatása... aztán visszatér minden és még rosszabb lesz. Így áll a helyzet az összes "ezo"-val... Egyébként még tanfolyami képzésen is voltam anno...szóval költsd másra pénzed!
2012. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy tízesért voltam, kidobott pénz volt. Röhejesnek találtam, hogy belém költözött rokonom szellemét akarta eltávolítani a kineziológus :D
2012. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó üzlet a hiszékeny buták lehúzása. Ha ebbe a körbe tartozol, menj el és próbáld ki,nekik is élniük kell valamiből.
2012. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Komplikato ***** válasza:
91%
Az ár változó 4-10.000 között alkalmanként. Normális kineziológusnál az alkalom nem idő függvénye, addig tart amíg végig viszi a dolgot. Tapasztalatot nem nagyon lehet vagy érdemes írni, mivel nincs két egyforma ember, pláne egyforma előélettel, ezért ha valaki ír tapasztalatot az káros is lehet hiszen direkt elvárásokkal menne el aki meghallgatja. Azt is hozzá kell tennem, hogy rengeteg kókler van itt is, mint sok más területen (lásd** nádis arc aki pénzért utaztatást hirdet), van aki kókler, van aki csak tapasztalatlan még, stb. Tehát ha ilyesmit szeretne, mindenképpen olyat keressen meg akiről van már visszajelzés! Az eljárás lényege problémákat hoz a felszínre Ezekkel utána a T. páciensnek dolgozni, foglalkoznia kell, különben tök felesleges volt az egész és ha nem változtat az életében dolgokon, szokásokon, hozzáálláson, akkor minden megy vissza a régi kerékvágásba. Szélsőséges esetben akár rosszabb lesz a fő probléma! Két alkalom között általában több hét vagy hónap telik el, már ha van több alkalom. Akinél voltam, az azt mondta, hogy nem szabad sűrűn csinálni, mert nem is egészséges és mert függőséget okozhat. Márpedig a lényege pont az önálló problémamegoldás lenne.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. szept. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!