Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak itt még normális...

Vannak itt még normális ezotéria hívők?

Figyelt kérdés

Elég régen nem jártam itt,és azt tapasztalom,hogy ez a kategória teljesen kifordult magából. Régebben még voltak itt normálisak,akikkel el lehetett erről-arról írogatni,de most már csak a reptoidozás,trollkodás megy. Tudom jól,hogy hülye kérdésre hülye válasz dukál,de akkor is elkeserítő,hogy nem lehet itt semmit kérdezni.

Előre sejtem milyen válaszok fognak érkezni,de azért tényleg kíváncsi vagyok arra,hogy van-e itt még olyan,akit komolyan érdekel ez a téma?

A normális válaszokat előre köszönöm


2012. szept. 14. 22:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Olyan nincs akit érdekel a téma és normális. Legtöbben normálisak de nem érdekli őket a téma és van pár olyan ember is akit érdekel a téma de nem normális.....
2012. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
Engem is idegesít, hogy nem lehet se normálisan kérdezni, mert lehülyéznek, se normálisan válaszolni, mert a kérdések nagy része hülyeség. Én is visszasírom a régi ezotéria kategóriát. Én itt beszélgetnék rendesen a loúról meg a veccőről, de nem lehet csak a vonzás törvényéről, a horoszkópról meg egyéb hülyeségekről...
2012. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom,hogy ez a topic ide süllyedt... bár ezen az oldalon sajnos egyre kevesebb a normális válasz.Engem egy csomó minden érdekel,ma is kérdeztem egyet,hátha tud valaki válaszolni a problémámra,erre egy idióta jóképességű barom beleírta,hogy majd a 404esek jönnek meg ilyesmik...ezt kérdeztem egyébként:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__3436136..

2012. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

én sem értem, hogy akit ez nem foglalkoztat az miért nézi... De rájöttem, hogy egyszerűen unatkoznak, és hihetetlenül élvezi, hogy általuk butának, naivanak vélt embereket bánthatnak. "nha majd mi helyre rakjuk őket, és megmondjuk a frankót, mert annyira reálisak vagyunk".


Én sem hiszek mindenben, és a nagyon elvont embereket kerülöm, és nem akarom őket megtéríteni. Mindenki eldönti miben hisz, de azt nem kell kritizálni.

2012. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Látom,azért még vannak :)

Tény és való,sok idióta kérdés van. De ha én kérdezek valamit,direkt kiszoktam írni,hogy poénkodók kíméljenek,de valahogy mégse tudják felfogni. Legutoljára ezt kérdeztem,és nem igazán értettem,hogy mi volt vele a gond.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__3425..

Ha mást nem is,de azt elvárnám,hogy ha leszögezem,hogy nem vagyok kíváncsi ilyesmire,tiszteletben tartsák azt. Attól még nem lesz senki rossz ,vagy hülye,mert érdekli az ilyesmi.

2012. szept. 14. 23:33
 6/23 anonim ***** válasza:
abban a kérdésben csak a kérdező említi 404-est, akkor ő is troll.
2012. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szerintem jelentette és a moderátor kitörölte.
2012. szept. 14. 23:44
 8/23 anonim ***** válasza:
trollkérdés.
2012. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha már 404 kicsit nézelődtem(mert nem ismertem korábban) hol lehetnek válaszai és ezt találtam,de biztos vannak még trollkodásai bőven

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1320..

2012. szept. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Engem pl. èrdekel ès normálosnak is èrzem magam.
2012. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!