Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok! Hogyan tudtok...

Szkeptikusok! Hogyan tudtok élni spiritualzumus & ezotéria nélkül?

Figyelt kérdés

Sokan közületek nem tapasztalták még meg a reinkarnációt, hogyan tudtok élni úgy hogy abba a tudatba éltek, hogy ha meghaltok így semmivé lesztek ? Mi motivál élni, alkotni, ? Hogyan tudtok élni Isten/Sátán nélkül ?


Hogy lehet az, hogy habár nemhisztek ebbe mégis idejártok az ezotéria fórumba, ami szerintem a legjobb fórum a világon, itt bárki kérdezhet első regisztráció után, nap mint nap olvashatod korszakalkotó felfedezéseimet és vitatkozhatsz kontakt személyekkel(404,Diator) és tudósokkal(Szenthelyi Árpád,Zoltánkvantumfizikus) egyaránt. Te mégis idejársz, lehet hogy a lelked mélyén nyitni akarsz a spiritualizmus felé ?


2012. szept. 10. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%

Nyugi. A reinkarnációt, ha tapasztalta is valaki, nem emlékszik rá. Ha azt mondja igen, hazudik.


Amúgy köszi a kérdésed, teljesen jól vagyok, még akkor is, ha nem hiszek ezekben a tudományosan egyáltalán nem bizonyított dolgokban.


Hinni magamban hiszek, mivel eddig még sosem tapasztaltam, hogy valaki más (természetesen a szüleimen kívül) segített volna nekem bármiben is.


Azért járok ide, mert szeretek röhögni az emberi idiotizmuson. Jobb, mint mostanában a kabaré. Egyben elszomorító is számomra.

2012. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

MIIIIVVVAAAANNN???


Reikarnáció és Isten egy lapon említve? Olvastál te már Bibliát?

2012. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

404, Sz.Á. RIP.(mármint nincsenek köztünk, nem úgy értem)

A lelkem mélyén lehet, hogy tudni akarom, mivel próbálnak egyes embereket hülyíteni.

Mi lesz a következő korszakalkotó felfedezés?

Slendermannak reptoidbőr cipőfűzője van, vagy sima tesco gazdaságos?

2012. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

én bevallottan röhögni meg trollkodni járok ide

Rikárdó testvér

2012. szept. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"itt bárki kérdezhet első regisztráció után"


Az a baj, h aki idióta kérdéseket rak fel nap mint nap, az is kérdezhet ugyanúgy tovább (ugye Feibert), ahelyett h bannolnák esetleg. Bár így legalább tényleg van min nevetni.


"nap mint nap olvashatod korszakalkotó felfedezéseimet"


Ez a másik amit bannolni kéne:D


"tudósokkal(Szenthelyi Árpád"


Ez ütött azért. Olyan embert nem neveznék tudósnak, akiknek ha beírod a nevét a Google-be, akkor az első oldalon csak gyakori kérdések-es lapokat dob ki.


Ahogy előttem is írták, a reinkarnáció és Isten egy lapon említése kicsit tényleg durva már.

Nekem nem hiányzik az ezotéria az életemből, nem hiányzik az h mindenbe UFO-kat és szellemeket lássak bele, mágiára sincs szükségem, és a vámpírok sem érdekelnek. Ezek nélkül mégis jó életem van, főleg ha nevethetek néha jókat a troll kérdéseken.

2012. szept. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

Köszönöm , jól vagyok nélküle!

A reinkarnàciót bizonyitottan senki nem tapasztalta, tehát csak egy elmélet a sok közül!


És te, hogy tudsz èlni értelmes gondolatok nélkül?

2012. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Már hogy tudnának anélkül élni?Hisz állandóan az ezotéria témakörön lógnak!
2012. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

"Sokan közületek nem tapasztalták még meg a reinkarnációt" - senki sem tapasztalta, maximum hisz benne.

Pont az motivál, hogy csak egy lehetőségem van, és ebből kell kihozni minél többet. A vallás és a reinkarnáció mind csak kibúvók, ami a gyengéknek kell.

"nap mint nap olvashatod korszakalkotó felfedezéseimet" - jót röhögtem. Nem gondolod, hogy a korszakalkotó felfedezések egy kicsivel jelentősebb hatást váltanának ki az emberiségből annál, minthogy egy nevenincs kis fórumon szanaszét trollkodják őket?

"kontaktszemélyek, tudósok" - még jobbat röhögtem.

Azért vagyok itt, mert per pillanat nincs sok meló, és valamivel el kell ütni a munkaidőt.

Egyébként nyitott vagyok mindenre, amíg nincs belekeverve a "természetfeletti" meg a légből kapott baromságok, amikről pl. te szoktál írni.


És könyörgöm, tanulj egy kis helyesírást, mert így saját magad ellen dolgozol. Hogy várod el, hogy komolyan vegyen bárki, amikor úgy írsz, mint egy kisiskolás, aki évet ismétel nyelvtanból?

2012. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

a fogyókúrák kategóriába is benézek, pedig egy dekát se kell fogynom.

ide is csak a h*lye kérdések miatt nézek be, jó röhögni a szánalmas embereken akik minden sz@rt bevesznek.

2012. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy várod el, hogy komolyan vegyen bárki, amikor úgy írsz, mint egy kisiskolás, aki évet ismétel nyelvtanból?"


Valószínű, hogy ő tényleg egy kisiskolás, aki évet ismétel nyelvtanból. Egyébként meg troll, nem kell komolyan venni a kérdéseit. Waulberg Veronika "reinkarnációja". :)

2012. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!