Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék Atlantiszi...

Hogyan lehetnék Atlantiszi Fényjáró?

Figyelt kérdés
Annak születni kell? Ha igen akkor honnan tudom hogy annak születtem e? Ha nem akkor hogy lehetnék az? Légyszi csak értelmes válaszokat.

2012. szept. 21. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2012. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

#2-es jól írta!

De, ha nem akarsz diplomát, lehetsz autodidakta fényjáró is. Ahhoz csak gyakorolni kell. Tudod, Jézusnak se volt papírja róla, mégis tudott a vízen járni! Neked se kell feltétlen papírt szerezni, az is elég, ha félcédulás fényjáró vagy!

2012. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 algopirin válasza:
100%
"az isten állatkertje vagy csak alacsony a kerités" :)
2012. szept. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én bármikor felnézek ide, mindig sírva röhögök. Pedig amúhy hiszek az UFO-kban meg a szellemekben, de ide olyan kérdéseket is kiírnak, hogy az már nekem is sok.

A válaszokról már nem is beszélve.

Köszönöm mindenkinek a szép perceket! ;)

2012. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
na ezzel egyetértek.. Ennyi baromságot össszehordani már kabaré xDD Hihetetlen hogy vannak emberek akik ezt beveszik xD Fényjáró diploma meg OKj-s képzés.. könyörgöm. már sírva röhögök.. xD
2012. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Erre születni kell.
2012. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én meg 80-as szintű Paladin akarok lenni :$
2012. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!