Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti SZERETTEK? Ugy ertem,...

Ti SZERETTEK? Ugy ertem, tiszta szivbol? Nem valakit vagy valamit, hanem mindenkit, es mindent? A Foldanyat, az Egatyat, es a rajta elo lenyeket, ugy ahogy vannak, FELTETEL ES ITELET NELKUL?

Figyelt kérdés

Azert ezt a kategoriat valasztottam, mert talan ebben a temakorben latom a legtobb kerkedo,gogos, egoista, onzo es szivtelen valaszt azokra a kerdesekre, amelyeket emberek teljesen komoly es tiszta spiritualis erzesekkel menek megkerdezni (legtobbszor) Nekem faj latni, ahogy kikezditek egymast, csak azert, mert ti maskeppen lattok es eltek meg dolgokat, mint a kerdezo.

Szoval ti SZERETTEK????



2012. szept. 22. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen, én szeretek. Attól, mert humoros/hülye választ adok egy hülye kérdésre, amit egy hasonlóan hülye ember írt ki(kiégett a villany, szellem van a házamban?), attól még nem vagyok egoista, szívtelen, vagy önző.


Pista jósnő

2012. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a kutyámat. Az számít?
2012. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A természetet szeretem, igen. Tiszta szívből. És csodálom is.
2012. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

nem,nem,nem.

SOHA

2012. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Én szeretem magamat,néha meg is hívom magam egy doboz sörre

Elemér jósnő

2012. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Természet, állatok.... az emberekkel már nehezebb dolgom van, de próbálok elfogadni mindenkit, ez persze sok esetben nem jön össze.
2012. szept. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:-(

Koszonom a valaszokat...

2012. szept. 23. 05:24
 8/10 anonim ***** válasza:
mindent és mindenkit szeretek, vagy legalábbis próbálok, ítélet nélkül, de feltételek azért kellenek, nem omlok egy szadista személy karjaiba, bármennyire sajnálom is a betegségét. Földanyában és Égatyában nem hiszek, de csodálom a természet szépségét, és nem vagyok se kérkedő, se semmi, csak a saját komoly és tiszta hitemért állok ki mások komoly és tiszta, de az enyémnek ellentmondó hitével szemben.
2012. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy 100as
2012. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"azokra a kerdesekre, amelyeket emberek teljesen komoly es tiszta spiritualis erzesekkel menek megkerdezni "


Ezt lefordítom igazra:


"azokra a kérdésekre, amelyeket emberek arrogáns tudatlansággal, szellemi igénytelenséggel, gyengeséggel és félelemmel eltelve mennek megkérdezni"


Egyébként szerintem millióból ha egy olyan ember van, aki így képes szeretni. Én biztos vagyok benne, hogy nem vagyok ilyen, nekem is megvannak a magam alávaló érdekeim, ál-alturizmusom, előítéleteim és egyéb gyengeségeim, de azt is tudom, hogy a jó úton járok.


Miért te képes vagy így szeretni? Költői kérdés, mert ki van zárva.

2012. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!