Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előre megálmodok dolgokat,...

Előre megálmodok dolgokat, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Nos, néha vmi teljesen jelentéktelen dolgot álmodok és amint felkele el is felejtem. Eltelik jó pár nap és egyszer csak ugyanazt látom/átélem amit anno álmomban és eszembe jut a teljes álom. Pl. egyszer azt álmodtam hogy:


-unokatesómmal videójátékozunk és elrontjuk az egyik részt, később tényleg megvalósult ugyanúgy mint álmomban


-hazamegyek hétvégén a koliból, pakolom ki a cuccaim a táskából és van köztük egy rózsaszín-fekete könyv, később egy ugyanilyen boritós könyvet kértem kölcsön egy haveromtól hétvégére


-a tanárral számolós példákat oldunk meg. Pár héttel később a tanár írja a példát a táblára, alig kezdi el írni és beugrik h mi lesz a végső megoldás. Mikor teljesen felírja eszembe jut h ezt már álmodtam


-kosárlabda pálya mellett sétálok 2 haverommal, osztálykiránduláson megtörtént


És hasonlók, ennek mi lehet az oka? Mással is előfordult már? Ha igen, ugye milyen durva érzés?


2012. szept. 22. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen velem is előfordult már, többször is. Igen, nagyon durva érzés. Deja-vu a neve. Egyetlen magyarázatot hallottam rá, eszerint az emlékek idővel megváltozhatnak. Amikor látod, hogy bekövetkezik ismét, akkor keletkezik az az emléked, hogy ezt te már álmodtad korábban, pedig valójában nem álmodtál ilyet.


Azért gondolom, hogy ez az igazság, mert ez sosem fordul elő úgy, hogy előre leírod, amit álmodtál, aztán bekövetkezik.

2012. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De van olyan amire emlékszem felkelés után, csak épp nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, de később újra átélem és röhögök egy jót
2012. szept. 22. 23:39
 3/18 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is megtörtént már egy párszor.Megálmodtam az aznapi eseményeket mikkor felébredtem általában azok történtek amit álmodtam. Most legutob meg sorozatban azokat az eseményeket álmodtam amiket a férjem gondolt de nekem nem mondta.Pl azt álmodtam,hogy nézegetett egy lakást,mert gondolkodott rajta ,hogy megveszi.Meséltem neki reggel és mondta ez valoban igy volt ,hogy egy lakást nézegetett az utcánkba.Sorba jöttek az ilyen álmok vele kapcsolatban.De nálam szokott olyan is lenni tudom,hogy csörögni fog a telefon hamarosan és pl a munka társam hivni fog.Vagy a lányomnál ha nincsenek rendben a dolgok megérzem.Ennek ö nem tulzotan örül,mert volt olyan este ,hogy elkéretözött a barátnöjéhez. Volt ilyen vásárlasi éjjszaka éjjfélig nyitva voltak az üzletekel el engedtem de csak este 10 ig. mivel a barátnöje 20km lakik tölünk ugy volt ott is alszik.Én viszont rá hangolodtam és tudtam nincs még otthon este 11 orakor sem.Mikkor mondtam neki nem tartotta be a szavát ,tökre mérges volt,hogy ugy utálja neki ilyen anyukája van.
2012. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ilyenek bárkivel előfordulnak. Ezek véletlenek.
2012. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez vagy egybes a veltelenel vagy pedig az ert eled meg honapot mer javitanod ken pl. A modordon pl.olyat montsza mássiknak amit meg bánol akkor az ne történy meg hiába eled átt ha nem tuszrat segiten de velem már volt ilyen nem is egyeszer de azon napon történt valami ami mi at osztályfönkit kaptam kesöbb kirugtak a munka helyemröl meg halta a kamaszkor nagy szerelem satöbbi
2012. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Atyég, vki eltudja olvasni mit írt az előző? xD Visszaraknálak általános iskola első osztályába haver xD
2012. szept. 23. 12:28
 7/18 anonim ***** válasza:
5. válaszoló: gondjaid vannak a saját anyanyelveddel? Nem tanácsos ám már az 1. osztályba lógni a suliból...
2012. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%

5. Vagyok


Is en nem logtam soha Dices vagyok kepzeld te meg kerdezõ örölj hogy válaszoltam mert csinál hatam volna mást is de irtam a beirást verekedesert kaptam nem pedig logásert soha se logtam

2012. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Ja is látod nem kel le fikáznod a másikat
2012. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

5. Vagyok


Ja tesze mel kerdezö engem te ne szolisál havernak hölgy vagyok ezert el várom a milltó meg szolitásálitást szolisál kisaszonynak missnek vagy ledy vagy szolit hatsz mi ledynek vagy Andrea-ának vagy miss Andrea vagy ledy Andrea-ának

2012. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!