Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki Villas Bela?

Ki Villas Bela?

Figyelt kérdés
A neten talaltam video, hanganyagot a tanitasirol, meg persze az egyhazat is. Orulnek ha esetleg valaki tudna bovebb infot adni, ki o, illetve hogy melyik oldalt kepviseli, mennyire igazak a tanitasai.

2012. szept. 23. 19:35
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%

Én voltam Villás előadásán,és trénigén.Rossz tapasztalatom volt vele kapcsolatban.Az előadásain szinte mindig ugyanazt szöveget adja elő(ami már gyanús lehet szemfüles embereknek). Az előadásain "felszínes" igazságokat hangoztat.Amit nagy átéléssel és romantikusan mond el.Azért írom a felszínest mert,mindent leegyszerűsít,és sok mindent általánosít.Ami meg való életben nem így van.

A spirituális gyakorlataival kapcsolatban(angyal kommunikáció,pszi sebészet..stb) mindenkit óvatosságra intenék.A gyakorlatok nagy részét könyvekből ollózta össze,vagy egy az egyben azt tanítja,méreg drága pénzért.Amit én elítélek,hiszen ez egyfajta lopás.


Más felől a gyakorlatokat gyorstalpaló módjára adja át,és jóformán szinte nincs is semmilyen kapcsolatban az emberrel.(A lényeg az adomány befizetése)


A gyakorlatok veszélyeiről meg egyáltalán nem beszél.Bizony sokan ütötték már meg a lábukat,vagy ment teljesen tönkre az életük.Amit persze mindig elkendőznek meg letagadnak, hogy ő nekik semmi közük nem volt hozzá.

2017. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért kell elmenni az előadására a net-en rengeteget láthatsz. Rengeteg visszatérő panelje van, ugyanazt szajkózza. Nagyon erős kommunikációs készségei vannak, és talán pozitívum lehet (már akinek) hogy az ember saját magában való hitét erősíti, és hogy vedd észre a "csodát" ami körülvesz az életben. Ehhez sehova se kell menned előadására, tréningjére, fizetős programjaira...
2018. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!