Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Balogh Bela feny meditacio...

Balogh Bela feny meditacio zenei alafestese?

Figyelt kérdés
Meg tudja nekem valaki mondani, hogy mi a zenei alafestes a Balogh Bela altal mondott feny meditacioban? Elore is koszonom mindenkinek!
2011. szept. 5. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom, téged is a zene érdekel jobban:)
2011. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azert erdekel a zene, mert a vezetett meditacio utan csak zenere kellene es nagyon tetszik a zeneje es arra szeretnem folytatni.
2011. szept. 6. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Őőőő, én nem igazán értek egyet a "vezetett meditáció" fogalmával, az ilyen "Hunyd le a szemed...látod milyen sötét van odabenn?..." - szerű gyakorlatokat én inkább imaginációnak hívnám. Legtöbbször konkrétan szájbarágják, mit is kell(ene) olyan tisztán és szépen látni-hallani-érezni. És ha nem így történik, nem mered bevallani (magadnak sem), vagy látens bűntudatod lesz. Persze valahol el kell kezdeni...


A zenék tényleg jó hatásúak, segítenek az ellazulásban, a nyugalom megteremtésében. Régebben Domján Laci kazettáin úgy volt, hogy a kazetta másik oldalán csak a zene volt, ha jól emlékszem, Hofmann József zenéje. Szerintem jól használhatók Kitaro, Isao Tomita, Vangelis, Kövi Szabolcs, az indiai Sai Baba-zenék és még sorolhatnám.

2011. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!