Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan jott ez a mende-monda...

Honnan jott ez a mende-monda hogy a magyar a kivalasztott nep? Mire fel lenne az? Van valami alapja is?

Figyelt kérdés

Isten mindenkit egyforman szeret , nem tesz kulonbsegeket.

ehhez kepest sok oldalon ilyeneket olvasok.Kabe hogy na mjad mi a megsanyargatott nep megvaltjuk a vilagaot...blablabla

a legdurvabb...nehol egyensen az ufoktol szarmaztatjak a mgyarsagot.Ok hogy nem vagyunk annyira egyszeruen behatarolhato nemzet, na de azert....! kerem ilyen tulzasokba esni!



2012. okt. 1. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ÁÁ minden nép talál ki ilyeneket. egy linket láttam egyszer itt, valaki berakta, egy nő azt mondta, hogy Jézus anyja magyar volt :))


aztán találkoztam olyannal is aki azt mondta, hogy Néger volt Jézus.

Meg olyat is, hogy a biblia a fehér emberek könyve.

Butaság ne is foglalkozz vele.

2012. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

1. Kiválasztott nép nincs.

2. A magyaroknak megvan a saját istene, sajnos már elfelejtettük őt. Ne emlegesd egy lapon a keresztény szennyel.

3. Míg egy USA-ban élő polgár büszkén, mellkasát veregetve kiálltja ki mindig, hogy ő amerikai, addig ezt a magyaroknál még a saját "honfitársai" is sz*rig tiporják, mert egy bunkó rasszista.

4. Ha nem vetted volna észre, a saját kérdésedből kiindulva is, meg vagyunk sanyargatva, saját magunkat sanyargatjuk. Kb. a saját hagyományainkat kidobtuk a kukába a nyugati szenny kedvéért. Hála a televízió gyöngyszemeinek, az újság igazmondásának, a politikai játékoknak.

5.Senki sem támogatja a nemzeti öntudra való ébredésünket. Nevetség tárgyáva teszik, pl. erre a te kérdésed, a kiválasztott nép legenda.

6. Az, hogy honnan származunk, kérdés. Sumér, török eredet is valószínű. De onnan fogunk származni, amit a politikai hatalmak mondanak, hogy származunk. Értsd, az a történész nem lesz lehúzva a klotyón, aki úgy táncol, ahogy fütyülnek neki. Ugyanis egy nép történelme szintén befolyásolja a nemzet jelenét ---> ugye a nemzeti öntudat.


Tehát eleve a kérdésed témája is csak egy lejárató kampány.

2012. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
*És mielőtt valami IQhuszár betámadna, nem csak a magyarokkal teszik ezt, minden kis nemzetet próbálnak agymosni, hogy ne legyünk útban.
2012. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ezek szerint utolso egyetertesz azzal, h mi magyarok a Marsrol jottunk??? Nem lejaratas a celja de egyik vegletbol atesni a masikba sem a legjobb megoldas.De ha gondolod magyarazd el nekem miert eselyes h a Marsrol szarmazunk? am en mielott kiirtam a kerdest utana neztem, csak nem sok mindne volt.Mondjuk a kiemelkedo tudosokra nehany kulfoldi azt allitja h ez mar termeszetfeletti tudas...azt nem szo szerint kell erteni.Csak nehany agyament nem tud kulonbseget tenni a valosag, a kepzelet es humor kozott.

Ha anyam azt mondja nekem( tegyuk fel) 10 eves koromban : Te egy tunder vagy , nem kezdek el rajta x evvel kesobb gondolkodni hogy valoszinuleg kis hartyaszarnyakkal es stb egy tundernek kepzelt el anyukam.Na ez magyaros ufos story kb ugyanez.

2012. okt. 1. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Kettes válaszoló: én is valami hasonlót akartam írni, csak én nem tudom ilyen szépen összeszedni a gondolatimat :) Szóval egyetértek veled.
2012. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
***gondolataimat (nem igaz, hogy mindig elgépelek valamit.....)
2012. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Látom nem tudsz szöveget értelmezni vagy esetleg a sumérok, törökök helyét nem tudod behatárolni a világban és szerinted a Marson élnek?
2012. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Te nem tudsz szoveget ertelmezni, de nem gaz...A kerdest olvasd mar el megegyszer, itt is lehet ismeretterjeszto kiseloadasokat terjeszteni, ezzel nincs is onmagaban problema de a kerdes megvalaszolasa utan tortenjen mar ez.


Csak ugy baromi mellkesen megjegyzem en is tudom h nyomjak el az orszagok nemzettudatat...mar jo ideje.

De pont ezert nem kellene nehany agyamentnek az ufokat meg ilyeneket belekeverni, mert pont ez jaratja le es teszi hiteltelenne az esetleges igazsagokat.

A valasznak pedig nem sok koze van a feltett kerdesemhez!!!

2012. okt. 1. 23:35
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

...

Te keversz bele ufókat a mindenségit. Pont ez a nevetségessé tévő propaganda része. Ergo semmi alapja nincs, főleg a kiválasztott népnek.

2012. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A kerdesem elott talaltam ilyen infokat...es csak neztem mi van.De azt hiszem felfogtam.Csak megvalaszoltuk mi kozosen... Tehat Akik ezeket a cikkeket krealjak maguk sem hiszik el az ufos sztorit csak igy probaljak hulyesegge amortizalni a nemzettudatot.A nemzettudatot meg persze tudjuk miert kell leepiteniuk...
2012. okt. 1. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!