Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti ismertek ún. "kristálygyerm...

Ti ismertek ún. "kristálygyermeket"?

Figyelt kérdés
Mert mostanában sok anyuka jön ezzel, hogy az ő gyermeke az, de személyesen nem ismerek ilyet. (Pl. egy kristálygyermek nyugodt, mint egy bölcs öregember, a mai kölykök hisztizősek, rohangálósak inkább...)

2012. okt. 2. 02:38
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
minden anyuka szereti azt hinni, hogy különleges a gyereke, de ez a kristályos cucc picit szánanalmas
2012. okt. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen ismerek.

Az unokatesóm az.

Egy jós nő állapitotta meg.

2012. okt. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Tévedsz. Akiket kristálygyereknek hisznek, azok nem nyugodtak, hanem nehezen kezelhető gyerekek. Közösségbe nem tudnak beilleszkedni,nem tűrik a fegyelmet. Lehet,hogy valamiben jobbak az átlagnál, pl. rajz, matematika stb. ezért az anyuka kiválóságnak képzeli a gyerekét. Azt nem hajlandó tudomásul venni, hogy a gyerek mentálisan beteg, és orvosi segítségre szorul. Jósnő pedig csak hülyeséget mond.
2012. okt. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekem volt egy,de ellopták a cigányok.
2012. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Minden gyermek kristálygyermek, amíg előbb-utóbb meg nem őrli az élet.

Aztán már csak por lesz belőle.

2012. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

2. Vagyok!


Kedves 3-as te tévedsz.

A kristálygyermek egyáltalán nemolyanahogy te leirtad.

És a jósnő nemhazudik! akinél én voltam az biztos hogy nem.

Már tavaly is voltam nála,a jövőmmel kapcsolatban,és ugytörtént ahogy elmondta!!

És egy elhunyt rokonommal is beszéltem rajta keresztül,olyanokat kérdeztem amit csak én meg a rokonom tudtunk,és mindent tudott,és ugyszólitott meg ahogy ő tette!

2012. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindent megtesztek a munka nélkül különlegesség légvár illúziójának érdekében.
2012. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy kristálygyerek. Ez egy jelentés nélküli kamu divatezo-kifejezés, amivel a buta anyukák hazudják különlegesnek a gyereküket, akinek lehet, hogy rendes segítségre lenne szüksége.

Szegény gyerekeket sajnálom, akiknek ilyen primitív szüleik vannak :(

2013. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!