Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az álmokat mivel lehet befolyá...

Az álmokat mivel lehet befolyásolni? (nem összeesküvés elméletekre gondoltam).

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, hogy az ember jót, vagy rosszat álmodik és nem konkrétan arra, hogy egy 'filmet sugározni az agyba'.

Egyáltalán mitől függ ez?



#álombefolyásolás
2012. okt. 2. 16:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Én egyszer tudtam irányítani az egyik álmom, mert miközben álmodtam észrevettem, hogy ez nem a valóság, de nem ébredtem fel. Amúgy meg úgyis arról/azokról álmodsz amik/akik foglalkoztatják a gondolataidat.
2012. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudatos álmodás. Ennek pont az a lényege, hogy rájössz, hogy csak álmodsz, így úgy képes leszel dönteni, gondolkodni mint a valóságban... azt tehetsz amit csak akarsz :)


[link]

2012. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de jó. Az egyik modi át tette az ezotériába, pedig tudományos válaszokra voltam kiváncsi.
2012. okt. 3. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Több pszichológus is írt könyvet a témában, ezek közül csak kettő igazán kiemelkedő. Az egyik az Alkotó álom, Paul Tholey-tól a másik Stephen LaBarge magyarul meg nem jelent könyve. Mindkettő igen csak korosodó mű, a fentebbi linken lévő oldalon már jóval több dolgot találhatsz, de azért ha tudod szerezed be a könyveket is.
2012. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!