Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Összeesküvés elméletek? Mi a...

Összeesküvés elméletek? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Néztem egy dokumentum-filmet amiben az UFO-észlelésekről volt szó.Utána is olvastam mert érdekel a téma.Arról volt szó hogy az amerikai légierő és a kormány miért titkolja ennyire feltűnően az UFO-észleléseket.Pl.a bizonyítékokat eltusolják,meg sokakat akik láttak dolgokat megfenyegették.És mi okuk lenne rá ha nem lenne valami...

Szerintetek?


2009. jún. 27. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én idegbajt kapok az összes összeesküvés elmélettől.

Egyébként milyen titok az, amiről mindenki tud?

2009. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, de ezeknek az elméleteknek semmi tudományos alapjuk. Anno pár hippit nem engedtek be az AREA 51-be és kitalálták hogy ott ufók vannak. Ennyi a tudomány benne. 1000000000000% hogy van a földön kívül is élet, de az biztos hogy nem az amcsik kezében van mert ha ott lenne akor már biztos, hogy egy másik vezető ország már rég rájött volna. Visszatérve az AREA 51-hez szerintem az inkább valami nukleáris földalatti kutatóintézmény. Ezt abból következtettem le hogy egy köpésre van van tőle egy tesztatomrobbantási terület. A neve hirtelen nem jut eszembe de google earth-el bármikor utána tudsz nézni. Nevada, AREA51
2009. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Einsteinek sincs valami nagy tudományos alapja. A gyerek megpróbálta bemagyarázni hogy ha két ürhajó mindkettö a fénysebességgel haladva távolodik el egymástól akkor még a fénysebességel se távolodnak el egymástól.Egyesek ezt elhitték.
2010. dec. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!