Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Írna valaki összeesküvés-elmél...

M@x kérdése:

Írna valaki összeesküvés-elméleteket?

Figyelt kérdés
Csak úgy, érdekelnek...
2011. jún. 9. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ilyenre gondoltál mondjuk pl. hogy a 2001. szeptember 1 terrortámadásokat az amerikaiak hajtották végre? de ez nem az én agyszüleményem
2011. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ja, a 2001-es terrortámadásokat az USA szervezte, hogy ürügyként szolgáljon.... Kellett nekik az olaj.

Érdekes módon aznap relatíva kevesen voltak az épületben, + pont ott találta el a két gép, hogy le is dőltek mérnöki pontossággal. HA terrorista lennék, tutira úgy terveztem volna, hogy még nagyobb kárt okozzon mondjuk a környező épületekben. És ennek teteéjbe még az is érdekes, hogy a WTC-t le tervezték már bontani. AZ egész Al-Kaida egy kamu, csak azért találták ki, hogy a buta ember is tudjon valaki(ket) vádolni a terrorcselekményekkel. Szomorú, de igaz.

2011. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
állítólag a holokauszt is egy kamu mert azt mondják hogy 6 millió embert nem lehet csak úgy nyom nélkül eltüntetni
2011. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amúgy tök mindegy már bármit lehet mondani, nem tudjuk meg az igazságot, valamikor volt a hiradóba hogy nem is létezett Dugovics Titusz meg Petőfi nem állt a forradalom élére
2011. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ez szerintem is így igaz. pl.:az oroszoknál pár éve volt ilyen de azok lelőtték azt az utasszállítót. nehogy már az amerikaiak nem tudták volna észlelni és ha annyira akarják,lelőni azokat a gépeket. Tényleg kellett az ürügy. Sőt! Nem csodálkoznék rajta ha valami ostoba ürüggyel Kínába vagy Japánba is belekötnének. Most hogy nagyon fejlődésbe indult Kína,még haverkodni akarnak de ha Kína nem működik majd együtt akkor... ki tudja mi lesz. Igaz,hogy tőlük jobban félnek (van is okuk) de a világ feletti uralom elég ok
2011. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
aki nem hunyászkodik meg nekik azt majd térdre kényszerítik
2011. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Vagy pl.: ilyen elmélet még szerintem a "Mesterséges szelektálás". én azt is elhiszem
2011. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a US tudott Pearl Harbor-ról, de hagyták hogy megtámadva legyenek, hisz a nép így támogatta őket a háborúba való becsatlakozásra
2011. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi időben előforduló járványok keletkezése és a gyógyszergyárak profitja közötti összefüggés.

Kicsit meredek, de sajnos igaz.

2011. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!