Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azoktol kerdeznem, akik mar...

Azoktol kerdeznem, akik mar "felvilagosultak", hogy kepesek visszazokkeni a normalis kerekvagasba?

Figyelt kérdés
Ha rajossz h mi miert van, mi az elet ertelme, semmi sem az aminek latszik, meg szinhaz az egesz vilag eleterzesed van , hogy vagy kepes ugyanugy letezni? es oke felfoghatod ezek utan azt h az eleted ertelme mar csak az hogy masoknak is utass mutat, de akkor ok is rajonnek h semmi ertelme nincs az egesznek.Szoval belerangatod oket is a sajat vilagodba es olyan mint a jarvany.Mar csak az kerdes melyk az igazi boldogsag elni a szinhazban tudatlanul de elvezni az jatszma adta oromoket vagy tudni h szinhaz az egesz es tudatosan elemezni es megprobalni igy is oromod lelni benne, viszont hogy lehet ugy elvezni az eletet ha tudod h az egesznek nincs ertelme?!

2012. okt. 3. 19:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
89%
Sose gondoltam, hogy van értelme. Nem csinálok semmit és nem tervezek semmit, mindig az van, ami éppen érdekel és ennyi.
2012. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
ezt a kerdest tenyleg csak az valaszolja meg aki tenyleg tudja mirol beszelek. nem sok lesz, azt mar most tudom.
2012. okt. 3. 19:17
 3/63 A kérdező kommentje:
jajj kedves elso ne farassz mar kerlek a kotozkodeseddel ha megkerhetlek,gondolom elgepelesrol hallottal mar? es amugy sem ez a lenyegi mondanivaloja a dolognak.Kulonben megnyugtatlak az erettsegin eleg jol szerepeltem a magyar nyelvbol.Ne izgulj! A vesszoket meg direktbe lesz.rom.patent?
2012. okt. 3. 19:21
 4/63 A kérdező kommentje:
Igen ok h nem tervezgetsz , de celok nelkul meg mar milyen az elet?
2012. okt. 3. 19:25
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan, mint hosszútávú célokkal, értelmetlen. Mivel mindig akad, amit szeretek csinálni, így azzal foglalkozom és igyekszem nem görcsölni semmin. Nem vagyok depressziós, jól érzem magam, csak az emberekkel nem tudok mit kezdeni, sokan annyira végtelenül hülyék, hogy ehhez nincs türelmem.
2012. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig én is elmélkedtem ezen, de beleuntam,élni kell és keresni az életben, ami szép és jó.Abszolut igazság úgy sincs, felesleges is keresni.
2012. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
91%

"sokan annyira végtelenül hülyék, hogy ehhez nincs türelmem."


Na ez a baj!

A számból vetted ki a szót!

2012. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:

Bárcsak "felvilágosulnék" és megtudnám mi az élet értelme.

Lehet hogy olyan érzésem lenne mint neked, hogy semmi értelme semminek, de így tudatlanul sem jobb ám a helyzet. Így sem érzem semmi értelmét az életemnek.

2012. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

az ertetlen emberek mindenkit lefarasztanak, hozzajuk igen nagy tolerancia megertes es turelem kell.De legtobbszor azt veszem eszre hogy hiaba az egesz.Aki alapbol buta, az is marad tobbnyire.:(

A gyertya is csak sotetben ad vilagossagot, rajuk is szukseg van.

2012. okt. 3. 19:46
 10/63 anonim ***** válasza:

Amióta megvilágosodtam és Tudom mi az élet értelme, visszasírom a rgi időkat ! Bárcsak ne tudnám.


A mátrixban is ez a dilemma jön elő."elni a szinhazban tudatlanul de elvezni az jatszma adta oromoket". Mióta nem kell gondolkozni ezen, már nincsen motiváció sem.

2012. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!