Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan ismerhetem?

Honnan ismerhetem?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzunk egy-két dolgot. Én ezt a kérdést komolyan gondolom/írom. Tényleg van ilyen problémám,nem unalomból csinálom! Nem vagyok egy őrült buta tini!!! Csak olyanok szóljanak hozzá akik tényleg megtudják magyarázni nekem.!

Van egy énekes akit az első pillanattól fogva gyűlöltem. Minden szavától vagy mozdulatától hánytam. Egy hónapjára kezdtem megkedvelni. Majd fura érzések kavarogtak bennem. Benne volt az egyik Popcornban a posztere (arckép) és ,ahogy megérintettem olyan volt,mintha a bőrét érezném. Elkaptam a kezemet és azóta próbálok a posztereihez nem hozzá érni. Mikor ránézek a családjára ugyan olyan érzések fognak el,mintha ismerném. Néha rám tör olyan érzés,h meg kell,hogy keressem. De nem tudom,h mit akarnék neki mondani. Többször elsírom magamat,amikor a képeire ránézek.

Csak ennyit szerettem volna. Komoly válaszokat szeretnék. Mielőtt még valaki írná: Nem,nem érezem magamat 'különleges tininek' !!!


2012. okt. 6. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol vele, az baj, mást nem jelent.Az utálat is "foglalkozás".

Ha másra koncentrálsz és elfelejted, akkor nem lesznek vele furcsa érzéseid.

2012. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Ne ijedj meg, a hormonrendszered fejlődése okozhat érzéki csalódásokat illetve fokozott agyi működést. Foglald el magad mással, lehet az szellemi vagy fizikai tevékenység és csökkentsd egy kicsit a hús fogyasztását (főleg felvágottak) - hormonokat tartalmazhatnak, ami a Te korszakodban veszélyesebb.
2012. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!