Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék szert magamtól...

Hogyan tehetnék szert magamtól, meditáció útján egy belső utazásra?

Figyelt kérdés

Milyen módszerek vannak erre? Sajnos elég rossz helyzetben vagyok, szeretném azonnal megtalálni problémáim valódi gyökerét... Az élet amit eddig éltem súlyos gondokhoz vezetett és az életemet veszélyezteti (életképtelenség, kóros önbizalomhiány, lustaság, világundor...). Nem tudok magamon változtatni, ezért gondoltam arra hogy így talán feltárhatnám a probléma gyökerét... Enélkül nem tudok lépni, bénult vagyok és nem akarom hogy katasztrofális következményei legyenek annak az életidegen életnek amit eddig éltem.

Meg akarok változni, most! Segítsetek, mert segíteni akarok magamon... Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. okt. 8. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
tudok egy viszonylag hatékony módszer, de az illegális.
2012. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olvass könyveket! én nagyon szeretem Eckhart, a.j. Christian, Osho, Popper Péter könyveit... Nem sorolhatók igazán egy kalap alá, de mindegyiket ajánlom!
2012. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
osztom az elso velemenyet.;)
2012. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz magadon valtoztatni (igy irod), akkor külsö segitsegre van szükseged, pl kineziologus vagy mas segitö, akiben megbizol.

Vannak meditacios modszerek, amiket az ember evek, evtizedek alatt gyakorol jol be, es tanfolyamokon megtanulhatok, en az agykontroll tanfolyamot javasolnam. Ertelmetlen lenne körülirni, kezzel-labbal magyarazni, mert nem lehet 5 sorban. Ha pedig meditacios allapotban negativ gondolatok iranyaba tereled a gondolataidat, akkor meg rosszabb iranyba is terelheted ezzel az eletedet, ezert igy, felkeszületlenül, belekapva nem is javasolnam!!

Es az eletedet te iranyitod (vagy nem, hanem hagyod, mint a vitorla nelküli hajos, vergödsz az elet tengeren, es masok "szelei" fujnak jobbra-balra), de legalabbis meg van a lehetöseged iranyitani. Brian Tracy könyvek segitettek nekem a celkijelölesben.

2012. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon nem tudom, mennyire talalsz hozza informaciot (?), de Brandon Bays könyvet javasolnam elolvasni, abbol többet megtudhatsz!!

2012. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. voltam
2012. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segítettetek a kommentjeitekkel és aprivát üzeneteitekkel. azt hiszem leülök még ma vagy holnap reggel és részletesen átgondolok mindent, mélyen.. aztán meglátjuk hova jutok
2012. okt. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!