Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teljes mértékben megdőlt a...

Teljes mértékben megdőlt a darwinizmus?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy a DNS amennyit változik egy adott idő alatt, ahhoz képest túl fiatal lenne a világ hogy élet kialakúljon és ezt egy vegyész és biológus számolta ki.

[link]


2012. okt. 15. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én meg vegyészbiológus vagyok, osztottam-szoroztam és nincs igazad.
2012. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hű ez aztán a megdönthetetlen bizonyíték a darwinizmus ellen! Egy interjú, wow!
2012. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha biztos. Főleg hogy már a katolikus egyház is elfogadta az evolúciót, mi?
2012. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ennél csak az jobb mikor egy strucctojáson élvezkedtek, hogy dinoszauruszé...
2012. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha tényleg érdekelne a válasz akkor nem ide hanem a tudomány kategóriába tennéd föl. Ez jellemző az ID-sekre nem mernek igazi biológusokkal vitatkozni csak az alacsony művetségű embereknek prédikálják a hülyeségeket.
2012. okt. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

50 perces video? Kösz, de van már programom estére. :DD

Esetleg ha a lényeget, a főbb érveket összefoglalnád, hasznosabb válaszokat tudnánk írni.

2012. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A DNS változékonysága nem kiszámítható, még becsülni is csak óvatosan lehet. Ezt minden IGAZI vegyész és biológus pontosan tudja.
2012. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 atilis ***** válasza:
Majd ha a mentorok eldöntik.
2012. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem (nem néztem végig, mert nagyon hosszú), de nekem úgy tűnik, hogy csupa kérdéseket tesznek fel. Ahogy sok hasonló író, filmes, stb. csinálja, ügyesen tesznek fel gondolatébresztő kérdéseket. Nem arról beszélnek, hogy hogyan működik a természet, hanem hogy meg tudjuk-e magyarázni minden részletét az evolúcióval (természetesen nem), hogy az evolúció egy dogma és teret kellene engedni más gondolatoknak is (tudományos bizonyték nélkül nem csoda, ha nem veszik őket komolyan), stb. Szóval lehetőségekről beszéltek, hogy hogyan is működhetne még akár a világ. De ilyenekkel tele van a padlás, a legtöbb bizonyíték viszont eddig az evolúcióra van.


Van egy olyan sanda gyanúm, hogy némi bevétel reményében meg akarják lovagolni az anti-tudományos ezo divathullámot, ahogy már sokaknak sikerült is, és szépen megélnek belőle. (Ilyenkor mindig Erich von Däniken jut eszembe.) De nem akarok gonosz lenni, ez csak egy tipp. :)

2012. okt. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"anti-tudományos ezo divathullám"


Köszönöm neked, utolsó hozzászóló, ezt a remek kifejezést. Roppant találó, alkalmazni fogom, és jogdíjat természetesen fizetek.


Monolit

2012. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!