Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem így? Sírnom kell...

Miért érzem így? Sírnom kell amikor megnézem azt a videót.

Figyelt kérdés

Találtam tegnap este egy emlékvideót egy magyar srácról és elsírtam magam, azt hittem megszakad a szívem ahogy a képeit néztem (és zene is volt hozzá). Életemben nem láttam azt a gyereket és a nevét sem hallottam. Más ilyen videóktól csak szomorú leszek de nem sírok. Ezt azóta háromszor néztem meg és eddig mindig elsírtam magam mert olyan mintha mindig is ismertem volna és szoros kapcsolat lenne közöttünk. Mi lehet az oka?


Mielőtt elkezdené valaki a hülye válaszait, azért írtam ide mert ennek a kategóriának van a legtöbb köze a halálhoz.



2012. okt. 15. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet előző életeidben (akármelyikben) ismerhetted.
2012. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Hogyne első! Ő volt az édesanyja!

Egyébként Kérdező, az ilyen filmek pont ezért vannak. Mikor már végignézted olyan mintha Te magad is a barátja lettél volna. Aki sír az ilyen videókon és komolyan is veszi, az együttérző, megértő, jószívű ember, aki egy FULL ismeretlen embert is megsajnál, megemlékezik róla.

2012. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval akkor az egyrészt egy jól megcsinált emlék videó,és te se vagy érzéketlen ez ezt jelenti, és a zene is nagyon befolyásolja az ember hangulatát
2012. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yossarian44 ***** válasza:
Én meg a Betépve végén sírtam el magam majdnem. Akkor biztos előző életemben nagyon jóban voltam Jonny Deppel...
2012. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell belekeverni semmi misztikus maszlagot ebbe. Az ember hajlamos az ilyen megható videókat társítani a saját emlékeivel, érzelmeivel, vágyaival és drámaigényével, ami jól felfokozza a hatást.


Monolit

2012. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!