Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Te ezt hogy gondolod? És miért?

Te ezt hogy gondolod? És miért?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a halott szeretteink látnak minket és jó utat mutatnak. Mások meg azt, hogy ez hülyeség és nincs semmi.


Én nem tudom, hogy mit gondoljak. Úgy vagyok vee, hogy talán igen, talán nem. Nekem ehhez kell valami ami egy kicsit is bizonyítja, hogy van ilyen. De ha újjászületés létezik (ebben hiszek de nem 100-ig biztos) akkor hogy néznek 'fentről'? Vagy ha a mennyország is létezik onnan egyszer el kell menniük akik oda kerülnek, hogy megint megszülessenek? Hogy van ez? Neked mi a véleményed?


Értelmetlen és hülye válaszolók kíméljetek!



2012. okt. 16. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De mondjuk.. ha tegyük fel hiszek Istenben, akkor hinnem kell a démonokban, hobbitokban,tündérekben,jetikben, stb stb tb.. kb. mindegyik re ugyan annyi bizonyíték van. Én akkor fogok hinni valamiben, ha saját szememmel látom. :) nem?
2012. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nekem ehhez kell valami ami egy kicsit is bizonyítja, hogy van ilyen."


Olyan nincs, hogy "kicsi bizonyíték". Valamire van bizonyíték, és akkor igaz, vagy nincs, és akkor csak talán igaz. Lehet az is, hogy csak meggyőző érvek szólnak valami mellett, de nincs rá bizonyíték. Én magam elég sok meggyőző érvet gyűjtöttem össze, melyek szerint ez, hogy van a mennyek, és onnan figyelnek minket, nem igaz. Többségét nem mástól hallottam, hanem magam jöttem rá. Szerintem ez a hit az emberi természetből fakad.


Rajtad áll, hogy mit fogadsz el bizonyítéknak, de jobb, ha tudod: igazi bizonyíték nem létezik, sem mellette, sem ellene.

2012. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azok születnek vissza a földre, akiknek elintézetlen dolguk van itt. Akik betöltötték a feladatukat a földi lét során azok kerülnek a "mennyországba".
2012. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


1Thesstalonika 4:15 Azt pedig az Úr igéjével mondjuk nektek, hogy mi, akik élünk, és megmaradunk az Úr eljöveteléig, nem fogjuk megelőzni az elhunytakat. 16 Mert amint felhangzik a riadó hangja, a főangyal szava és az Isten harsonája, maga az Úr fog alászállni a mennyből, és először feltámadnak a Krisztusban elhunytak, azután mi, akik élünk, és megmaradunk, velük együtt elragadtatunk felhőkön az Úr fogadására a levegőbe, és így mindenkor az Úrral leszünk.


1Korinthus 15:52

Hirtelen egy szempillantás alatt, az utolsó harsonaszóra; mert meg fog szólalni a harsona, és a halottak feltámadnak romolhatatlanságban, mi pedig elváltozunk.


A halottak nem figyelnek. De mindenki az gondol amit akar.

2012. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!